КОМПРОМАТ.UA | Час колотися — хто замовив Катю Гандзюк?
КОМПРОМАТ.UA
началопоискконтакт

RSS | Блогеры | О нас


СТАТЬЯ
Час колотися — хто замовив Катю Гандзюк?

 

Час колотися — хто замовив Катю Гандзюк?

14 ноября 2018
  автор: Admin EU  0
 

В один з літніх вечорів я поспішала додому, під під’їздом на мене чекала Катерина. Вона приїхала в Київ по справах, і, як це нерідко бувало, зупинилася у нас вдома. Перед входом у двір стовбичив молодик із напруженим обличчям. Замість вітання Каті, я показала в його бік:

- Це за тобою тіхарь?

- Чого відразу за мною? Може, тобі вже власного виділили!

Ми сміялись над безглуздою і тупою машиною МВС, але зрештою, вона доклала неабияких зусиль для того, щоб забрати у Каті життя.

Коли ми говорили з нею про це, вже після нападу, в лікарні, вона сказала, що навіть якщо в МВС прямо не причетні до нападу, вони все одно винні в тому, що він став можливим. За нею слідкували постійно. Після публічного конфлікту з Артемом Антощуком — начальником Управління захисту економіки в Херсонській області (Катя звинуватила його в корупції й здирництві), за нею слідкували кожної хвилини. Вона не могла піти в кафе, на пляж, або в перукарню так, щоб не бачити поблизу людину, яка знімає її на телефон. Саме через це постійне переслідування вона не помітила того, що за нею слідкують не просто "мусора" заради контролю, а вже справжні вбивці. Вона пригадала потім, що бачила виконавців і до нападу, тобто вони не були такими вже професіоналами у справах замовних вбивств, і якби не звичка до постійного переслідування, Катя, безумовно, могла б надати зустрічам своїх майбутніх вбивць більшого значення і вжити необхідних заходів безпеки.

На її обкладинці в ФБ довго було фото з урбаністичним пейзажем. На сірій стіні зроблено надпис балончиком: "Мусора, сосать"! Катя казала, що змінить цю обкладинку тільки тоді, коли суд визнає, що вона не порушила закону, звинувативши співробітника МВС Артема Антощука в корупції і здирництві. Здавалось би, це просто задиркуватий жарт, але поліцейські не могли вгамуватися через це багато місяців. Вона розповідала, що їй писали, погрожували, переказували "вітання" через знайомих, і все з однією метою — "нехай вона змінить обкладинку на ФБ". Ми не могли повірити в те, що серйозних дядьків в погонах можуть щиро турбувати такі речі, глузували з цієї ситуації, але, здається, недооцінили їхньої образи. До речі, обкладинку Катя змінила саме тоді, коли суд виніс рішення на її користь.

Конфлікт з Антощуком, варто визнати, був не єдиним конфліктом з МВС. Почати, мабуть, варто з того, що Катерина співпрацювала з нашою "новою поліцією" певний час після її створення — читала лекції і проводила тренінги для поліцейських. А коли стало зрозуміло, що переатестація провалена, люстрація не відбулася, а волонтери і громадські активісти своєю репутацією просто прикрили імітацію реформи, Катя вголос говорила про те, що це і є початок реставрації режиму Януковича.

Вона взагалі багато говорила про "мусорську хунту", про те, що МВС і ГПУ і є тими органами, які корумпують владу в країні, починаючи з найнижчих ланок. Вона сміливо ділилася своїм досвідом і розповідала, як відбувається знищення керуючого класу. 

Чиновник, який обіймає впливову посаду, одразу отримує в спадок співробітника МВС або ГПУ, який повідомляє йому, що для того, аби працювати, він має сплачувати фіксовану суму панові полковнику. Неважливо, де саме він братиме ці гроші, але є відомі схеми, де непомітно і цілком безпечно можна, так би мовити, заощадити — і для себе і для людини в погонах. Ті, хто відмовлявся, дуже швидко опинялись на вулиці, а може і в гірших місцях. А ті хто погоджувався, назавжди сідали на корупційну голку силовиків, в яких відтепер була не тільки своя доля, але і тека на чиновника, — слухняного і дуже лояльного. 

Ця схема не спрацювала з Катериною. Катя розуміла, що є тільки один спосіб порятунку — максимальний розголос. Вона зробила шоу з намагань себе корумпувати, вона сміялася в обличчя недолугим силовикам, які настільки звикли до того, що ця схема не дає збоїв, що просто не знали, що робити, і розгублено белькотіли якісь банальності.

На всі спроби втягнути її в якісь вигідні схеми, Катя сміялася. І навіть не тому, що була такою прекраснодушною. Вона пояснювала колегам: "Може для вас посада начальника управління в Херсоні — це і є пік кар’єри, але в мене більші плани. Я хочу бути справжнім великим політиком, і не збираюся гнити тут разом із вами під мусорським чоботом. А для великої кар’єри мені потрібна чиста репутація".1  |  2  |  3  |   
Ваше мнение:

Ваше имя *
Ваш e-mail
Ваше сообщение * Сообщения, содержащие оскорбления, ругательства и нецензурные выражения, будут удаляться без предупреждения.Поля, отмеченные (*), обязательны к заполнению
Код на картинке *


НОВОСТИ
Он, якобы, взял деньги за лекарства — и не привёз их
Маски, которые представители Офиса президента завезли в Украину по завышенным ценам, прикрываясь гуманитарными грузами, продавали втридорога на тендерах и государственным учреждениям
Сразу после утверждения Алексея Любченко на должности председателя Государственной таможенной службы Кабмин назначил нового главу Государственной аудиторской службы.
Экс-начальник Николаевской таможни Роман Криль, уволенный по результатам проверки, через суд пытается вернуться на службу, чтобы возглавить одесскую налоговую.
Консула України в Бельцях відсторонили від виконання обов’язків після того, як на його адресу надійшло звинувачення про зґвалтування неповнолітньої громадянки Молдови.
Как следует из переписки, народный депутат понимает незаконность своих действий.
Еднак известен как совладелец одного из крупнейших игроков на рынке леса


Загрузка...


Погода, Новости, загрузка...
 
© Информационный проект "Компромат.UA", 2007-2009. Все права защищены.
При использовании материалов ссылка на "Компромат.UA" обязательна.
Created by: © "Компания дизайн и интернет решений AB Design",
Powered by: © "Admin CMS", 2007-2009.
Разработано компанией
AB Design 2007
Loading...