КОМПРОМАТ.UA | Журналісти проаналізували зарплату керівника Укрзалізниці. Вражаючі цифри
КОМПРОМАТ.UA
началопоискконтакт

RSS | Блогеры | О нас


НОВОСТЬ
Журналісти проаналізували зарплату керівника Укрзалізниці. Вражаючі цифри

Євген Кравцов 

Журналісти проаналізували зарплату керівника Укрзалізниці. Вражаючі цифри

28 сентября 2018 | 10:430
 

В своїй декларації за 2017 рік Євген Кравцов вказав, що за рік отримав заробітну плату лише в розмірі 157 тисяч грн. Протягом 2018-го року зарплата очільника найбільшої державної компанії суттєво змінилися.

Про це пише сайт Залізниця без корупції.Так згідно повідомлень про суттєві зміни в майновому стані на сайті електронного декларування, які подаються у випадку нарахування оплати праці в сумі понад 50 прожиткових мінімумів (88 100грн.), Євген Кравцов отримував від Укрзалізниці в середньому близько 920 тисяч гривень на місяць. 

Варто зауважити, що ця сума  не враховує нарахування в.о. Голови правління УЗ менші за 88 тисяч гривень, які можливо виплачувала залізниця.

Так за серпень 2018 року Кравцов вказав зарплату в розмірі 745 тисяч гривень. В липні було 645 тисяч. Найбільше ж керівник залізниці задекларував в лютому та березні цього року, що ймовірно пов’язано з нарахування річних премій за попередній рік.

Так в березні 2018 керівник залізниці задекларував оплату праці в розмірі 1 мільйон 205 тисяч гривень. В лютому — 2 мільйони 321 тисячу гривень.

Задекларована зарплата Євгена Кравцова в 2018 році:

Ваше мнение:

Ваше имя *
Ваш e-mail
Ваше сообщение * Сообщения, содержащие оскорбления, ругательства и нецензурные выражения, будут удаляться без предупреждения.Поля, отмеченные (*), обязательны к заполнению
Код на картинке *


НОВОСТИ
Экс-начальник Николаевской таможни Роман Криль, уволенный по результатам проверки, через суд пытается вернуться на службу, чтобы возглавить одесскую налоговую.
Консула України в Бельцях відсторонили від виконання обов’язків після того, як на його адресу надійшло звинувачення про зґвалтування неповнолітньої громадянки Молдови.
Как следует из переписки, народный депутат понимает незаконность своих действий.
Еднак известен как совладелец одного из крупнейших игроков на рынке леса


Загрузка...


Погода, Новости, загрузка...
 
© Информационный проект "Компромат.UA", 2007-2009. Все права защищены.
При использовании материалов ссылка на "Компромат.UA" обязательна.
Created by: © "Компания дизайн и интернет решений AB Design",
Powered by: © "Admin CMS", 2007-2009.
Разработано компанией
AB Design 2007
Loading...