КОМПРОМАТ.UA | ГПУ нарахувала, що керівництво філії "Укрзалізниці" накручувало 40-60% на поставках "прокладки"
КОМПРОМАТ.UA
началопоискконтакт

RSS | Блогеры | О нас


НОВОСТЬ
ГПУ нарахувала, що керівництво філії

 

ГПУ нарахувала, що керівництво філії "Укрзалізниці" накручувало 40-60% на поставках "прокладки"

19 сентября 2018 | 14:400
 

Генеральна прокуратура підозрює директора та комерційного директора Філії "Панютинський вагоноремонтний завод" ПАТ "Укрзалізниця" в привласненні коштів підприємства шляхом укладання угод з ТОВ "Технорейлгруп" та низкою фіктивних фірм.

Про це пише "Залізниця без корупції" з посиланням на дані судового реєстру.Згідно матеріалів кримінального провадження №42017000000003423 від 26.10.2017 керівництво філії підозрюються в наданні в 2016-2017 роках незаконних вказівок голові та секретарю тендерного комітету під час проведення публічних закупівель. А саме, надавалися вказівки щодо перемоги на тендерах "Технорейлгруп", з подальшим постачанням держпідприємству товарів за цінами на 40-60% вищими від ринкових.

Також з матеріалів справи відомо, що керівництво Панютинського заводу також підозрюється в ухилянні від сплати податків шляхом оформлення безтоварних операцій із підприємствами, що мають ознаки фіктивності. Зокрема: ТОВ "Гравіта", ТОВ "ЕС-Поінт", ТОВ "Крістанол-В", ТОВ "Спецторгснаб", ТОВ "Стар Пак Груп", ТОВ "Фінко Груп". За версією слідства, філія могла сплачувати кошти за неіснуючі товари і послуги підставним "фірмам-пустушкам".

Відомо, що філія вже уклала 13 угод з "Стар Пак Груп", що яке прокуратура підозрює в фіктивності. Загальна сума цих угод склала 52 млн грн.

"Технорейлгруп" створено у вересні 2016 року і почала перемагати в тендерах "ПВРЗ" буквально з моменту реєстрації.

"Технорейлгруп" також входить в трійку компаній, які СБУ звинувачує постачання в 2017 році непридатного обладнання, виготовленого на підпільній базі на суму 400 млн. грн.

В 2016-2017 роках  директором "Панютинського вагоноремонтного заводу" був Шуляковський Сергій Миколайович, який в травні цього року подав декларацію перед звільненням. Проте на офіційному сайті Укрзалізниці він все ще вказаний як директор філії.

Від "Наших грошей"

За даними системи "Прозорро", філія "Панютинський вагоноремонтний завод" уклала з "Технорейлгруп" угод на 154,22 млн грн.

Фірма зареєстрована в Полтаві на мешканця Кам’янського (Дніпропетровська обл.) Миколу Сайгученка, він і очолює підприємство. Сайгученко також є співвласником ТОВ "Вагон-Сервіс" з Анатолієм Галигіним.  Ця фірма є фігурантом кримінального провадження в розслідуванні податкової про можливе ухиляння ТОВ "Автопартнер 1" при постачанні Філії "ПВРЗ" ПАТ "Укрзалізниця" колісних пар.

источник: nashigroshi.org
Ваше мнение:

Ваше имя *
Ваш e-mail
Ваше сообщение * Сообщения, содержащие оскорбления, ругательства и нецензурные выражения, будут удаляться без предупреждения.Поля, отмеченные (*), обязательны к заполнению
Код на картинке *


НОВОСТИ
Утро пятой годовщины одной из самых жестоких и не расследованных трагедий в современной истории Одессы и Украины Вадим Новинский и члены его команды провели на Куликовом поле
Кураторы "серых схем" на украинских таможнях Александр Грановский и Виктор Шерман направили парламентария Сеяра Куршутова для переговоров с командой Владимира Зеленского о "зеленых коридорах" для контрабандных потоков.
Соратник и бизнес-партнер Владимира Зеленского Сергей Шефир утверждает, что бывший заместитель главы Администрации президента Виктора Януковича Андрей Портнов и экс-владелец медиа-группы “Интер” Валерий Хорошковский не связаны с командой новоизбранного президента.
Народного депутата от фракции ОППОЗИЦИОННОГО БЛОКА Ігор Шурма во время выступления в парламенте ведущая заседания — заместитель главы ВР Оксана Сыроид лишила слова, выключив микрофон во время его выступления о трагедии 2 мая 2014 года в Одессе
Антимонопольный комитет Украины (АМКУ) рассматривает дела в отношении 20 облгазов по признакам совершения нарушений законодательства о защите экономической конкуренции


Загрузка...


Погода, Новости, загрузка...
 
© Информационный проект "Компромат.UA", 2007-2009. Все права защищены.
При использовании материалов ссылка на "Компромат.UA" обязательна.
Created by: © "Компания дизайн и интернет решений AB Design",
Powered by: © "Admin CMS", 2007-2009.
Разработано компанией
AB Design 2007
Loading...