КОМПРОМАТ.UA | Цензор.нет розповів, як Олег Бахматюк купив Холодницького
КОМПРОМАТ.UA
началопоискконтакт

RSS | Блогеры | О нас


СТАТЬЯ
Цензор.нет розповів, як Олег Бахматюк купив Холодницького

Назар Холодницкий 

Цензор.нет розповів, як Олег Бахматюк купив Холодницького

20 июля 2018
  автор: Admin EU  0
 

Відомий ресурс БЮТу Цензор.нет запутив у ефір доволі цікавий матеріал під назвою “15 незручних запитань до Холодницького”. Десятим пунктом виокремили олігарха Олега Бахматюка, який не тільки відмив сотні мільйонів на банкрутстві VAB банк та Фінансова Ініціатива, але й став одним з небагатьох, хто заручився підтримкою Холодницького за немалі гроші. Згідно інформацї Цензор.нет Олегові Бахматюку допомогали у корупційних схемах Ніна Южаніна Голова Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна та начальник Головного управління ДФС міста Києва Людмила Демченко. Поки що ми приводимо матеріал без змін.

 До уваги генерального прокурора, членів Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів, журналістів та громадськості.

Сумно, коли керівник САП не може пояснити, звідки в його сестри та матері з’явилося півгіктара землі під Києвом та декілька квартир у новобудовах. Проте, пан #Холодницький, може дасте відповіді на інші запитання?

1.Чи знайомий вам раніше судимий за шахрайство Богдан Якимець?

2. Чи проводили ви із ним неодноразові зустрічі на квартирі у Києві по вул. Старонаводницька? Якщо так, то якою була мета цих зустрічей і які ваші доручення виконував Якимець?

3. Чи зберігалися в цій квартирі ваші особисті кошти та коштовності, отримані вами корупційним шляхом?

4. Чи маєте ви у власності незадекларовану нерухомість у Києві, Київській та інших областях України, яка оформлена на підставних осіб? Чи маєте ви нерухомість поза межами України, яка також оформлена на підставних осіб?

5. Чи отримували ви хабар від Геннадія Труханова та Володимира Галантерника?

Мер Одеси Геннадій Труханов

Кримінальний “авторитет” Володимир Галантерник

У листопаді 2017 року мені, як людині що співпрацювала з НАБУ, в рамках негласних слідчо-розшукових дій вдалося зафіксувати розмову, під час якої фігуранти кримінальних проваджень повідомили, що Геннадій Труханов та Володимир Галантерник передали вам хабар у розмірі 0,5млн.$. Чому ви, як керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури протягом чотирьох (!) місяців відмовлялися розсекретити ці дані НСРД і чи мав місце цей хабар?

6. Чи знали ви про те, що один із учасників вищезгаданої розмови згодом, коли дізнався що я співпрацюю з НАБУ, вів перемовини із найманими вбивцями про моє фізичне знищення і отримав пропозицію за це у сумі 200т.$? Чи були ви причетні до планів щодо мого вбивства?

7. У січні цього року ви звернулися до управління внутрішнього контролю НАБУ із вимогою провести розслідування щодо можливого порушення закону мною, як особою, яка співпрацювала із НАБУ. Що насправді послугувало причиною такої вашої поведінки, адже перевірка не виявила жодного порушення з мого боку?

8. Коли було затримано Труханова Г.Л., ви особисто наполягали на негайному розгляді міри запобіжного заходу для того, щоб підозрюваний ні в якому разі не провів жодної ночі у СІЗО — що насправді слугувало мотивом ваших дій?

9. Чи отримували ви хабар від Насірова Р.М.?

Колишній очільник ДФС України Роман Насіров

В березні 2017 року підозрюваний Насіров Р.М. двічі ввів в оману суд. Вперше, коли приніс на розгляд свій закордонний паспорт із проколом на останній сторінці і заявив, що він є анульований, тому немає сенсу його здавати. Як виявилося пізніше, він був і лишається дійсним. Вдруге, коли заявив, що немає громадянства та паспортів інших країн. Як вдалося довести згодом, Насіров має громадянство та паспорт Великої Британії. Коли детективи НАБУ подали вам відповідне звернення про стягнення застави у розмірі 100 млн грн на користь держави, ви відмовилися подавати документи про стягнення до суду мотивуючи своє рішення тим, що суд це все одно не зробить, тому немає сенсу й пробувати. Що насправді було вашою мотивацією, коли ви як прокурор прийняли таке очевидне рішення на користь обвинуваченого?

10. Чи отримували ви хабар від Бахматюка О.Р.?

Олег Бахматюк

Минулого року НАБУ розслідувало декілька проваджень щодо Бахматюка О.Р. Одне з них стосувалося злочинної схеми, за якої Бахматюк здійснив корупційну оборутку та вивів з державного бюджету України величезну суму у розмірі 1,4млрд грн. Є достатньо доказів включно із показами свідків щодо цього злочину, а також інформація про причетність до нього народного депутата від БПП Южаніної Н.П. (яка до того ж обіймає посаду Голови Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики) та очільниці ДФС м. Києва Демченко Л.Д., яка особисто давала вказівку на незаконне та безпідставне відшкодування фіктивного ПДВ.

Голова Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна

Начальник Головного управління ДФС міста Києва Людмила Демченко

Чи знали ви про те, що Бахматюк мав наміри дати хабара керівництву НАБУ задля того, щоб детективи закрили дане провадження? На жаль не вдалося зафіксувати його злочинні наміри відповідним чином. Проте питання в іншому — чи мали ви особисті зустрічі із Бахматюком О.Р. з приводу даного провадження? І чому ви наприкінці минулого року змінили підслідність цього провадження, забрали справу у НАБУ та передали її до слідчого управління Національної поліції, де його було закрито за відсутністю складу злочину?

11. Чи отримували ви хабар від Дубневича Я.В.?

Голова Комітету ВРУ з питань транспорту Ярослав Дубневич


1  |  2  |   
источник: СокальINFO
Ваше мнение:

Ваше имя *
Ваш e-mail
Ваше сообщение * Сообщения, содержащие оскорбления, ругательства и нецензурные выражения, будут удаляться без предупреждения.Поля, отмеченные (*), обязательны к заполнению
Код на картинке *


НОВОСТИ
Он, якобы, взял деньги за лекарства — и не привёз их
Маски, которые представители Офиса президента завезли в Украину по завышенным ценам, прикрываясь гуманитарными грузами, продавали втридорога на тендерах и государственным учреждениям
Сразу после утверждения Алексея Любченко на должности председателя Государственной таможенной службы Кабмин назначил нового главу Государственной аудиторской службы.
Экс-начальник Николаевской таможни Роман Криль, уволенный по результатам проверки, через суд пытается вернуться на службу, чтобы возглавить одесскую налоговую.
Консула України в Бельцях відсторонили від виконання обов’язків після того, як на його адресу надійшло звинувачення про зґвалтування неповнолітньої громадянки Молдови.
Как следует из переписки, народный депутат понимает незаконность своих действий.
Еднак известен как совладелец одного из крупнейших игроков на рынке леса


Загрузка...


Погода, Новости, загрузка...
 
© Информационный проект "Компромат.UA", 2007-2009. Все права защищены.
При использовании материалов ссылка на "Компромат.UA" обязательна.
Created by: © "Компания дизайн и интернет решений AB Design",
Powered by: © "Admin CMS", 2007-2009.
Разработано компанией
AB Design 2007
Loading...