КОМПРОМАТ.UA | Сподіваємося, що вдасться не допустити блекауатів, — "Українські розподільчі електромережі"
КОМПРОМАТ.UA
началопоискконтакт

RSS | Блогеры | О нас


НОВОСТЬ

Сподіваємося, що вдасться не допустити блекауатів, — "Українські розподільчі електромережі"

27 августа 2023 | 14:400
 

Попри важкий фінансовий стан операторів систем розподілу всі вони здійснюють як підготовчі роботи до осінньо-зимового періоду, так і відновлювані роботи — там, де мережі були пошкоджені обстрілами.

Попри важкий фінансовий стан операторів систем розподілу всі вони здійснюють як підготовчі роботи до осінньо-зимового періоду, так і відновлювані роботи — там, де мережі були пошкоджені обстрілами. Про це під час  ток шоу "Energy freedom", організованому 10 серпня "Energy Club" заявив в очільник "Українські розподільчі електромережі" Михайло Ільницький.  При цьому він виразив сподівання, що блекаутів вдасться не допустити, — повідомляє   на своїй Facebook сторінці експерт агенції "Маркет.Інфо" Олексанлр Голіздра.

"Дякуючи Міненерго, тому хабу, який знаходиться на території "Хмельницькобленерго" багато чого вдалося отримати і відновити протягом того періоду, який зараз триває. І зараз залишилося трохи часу й ми спробуємо це зробити, ще покращити мережі, але в будь-якому випадку проблеми залишаються і більшість з них є досить серйозними., — так охарактеризував підготовку до осіннь-озимового періоду очільник "Українські розподільчі електромережі" Михайло Ільницький, до сфери управління якого входять державні ОСР.

Директор підприємства відзначив, що наразі здійснюються  кроки з реалізації пілотних проєктів по створенню smart grid мереж, навівши приклад "Миколаївобленерго", де, як повідомлялось раніше,  Міжнародний енергетичний кластер завершив розробку проєкту "Реновація енергетичної інфраструктури АТ "Миколаївобленерго" з переведенням на клас напруги 20 кВ". Наявність проєкту дозволить розпочати розбудову мереж за європейськими стандартами замість зруйнованих у регіоні старих мереж, створених ще за радянськими зразками. А само "Миколаївобленерго"  через Фонд підтримки енергетики України при Міненерго у якості гуманітарної допомоги отримало різноманітне обладнання, зокрема, сотні комірок з номінальною напругою 20 кВ та силових трансформаторів 20/0,4 кВ; триває закупівля іншого устаткування, потрібного для успішної реалізації пілотного проекту з реновації електромереж.

"У нас є серйозні пошкодження в мережах Харківобленерго, Миколаївобленерго, Запоріжжяобленерго, які дійсно потребують серйозних реконструкцій та ремонтів. При цьому є фінансові проблеми. Незважаючи на те, що зараз з 1 червня відбулось підняття деяких тарифів, потім з 1 липня, ситуація в ОСРах залишається досить напруженою. Ті ОСРи, які знаходяться в центральній та західній частині країни, менше це відчувають, вони продовжують отримувати більший дохід, більші тарифи і, по факту, можливість інвестувати в попередньо схвалені інвестиційні програми. На відміну від цього, такі компанії як Запоріжжяобленерго, Харківобленерго, Миколаївобленерго, в них дуже змінилася структура корисного відпуску, в них фактично знищилося таке поняття, як перший клас напруги і всі споживачі споживають другий клас напруги, — описав ситуацію Ільницький.

За словами енергетика, "зима буду дуже непростою, можливо, навіть гіршою, ніж попередня, тому що навряд чи нам вдасться відновити всі мережі на тому рівні, на якому вони були напередодні минулого осінньо-зимового періоду і вихідні дані, і стартові позиції будуть цього року набагато гіршими".

Ільницький також виразив сподівання на недопущення блекаутів : "Незважаючи на це, ми продовжуємо готуватися, відновлюємо мережі і сподіваємося, що все ж таки вдасться не допустити блекаутів і забезпечити споживачів всім необхідним — електроенергією, теплом і водопостачанням протягом осінньо-зимового періоду. Але хотів би наголосити, що ситуація є проблемною і всім споживачам слід бути готовими. Це означає мати генератори, … акумулятори, які варто закупити і мати у себе, тому що гарантувати, що буде стабільне енергопостачання протягом зими, напевно, ніхто зараз не зможе".

Як повідомлялося раніше, незважаючи на продовження ворожих  атак об’єктів критичної інфраструктури країни ворогом, ПАТ "Черкасиоблоенерго" продовжує активну підготовку до осінньо-зимового періоду 2023-2024 і вже відремонтувало 430 км ліній електропередач та 100 трансформаторних підстанцій. За словами очільника підприємства Олега Самчука, нині усі планові завдання виконуються вчасно та в повному обсязі, тож орієнтовно роботи завершаться до старту опалювального сезону.

Ваше мнение:

Ваше имя *
Ваш e-mail
Ваше сообщение * Сообщения, содержащие оскорбления, ругательства и нецензурные выражения, будут удаляться без предупреждения.Поля, отмеченные (*), обязательны к заполнению
Код на картинке *


НОВОСТИ
У Києві спалахнув новий гучний будівельний скандал, пов’язаний із забудовником — у Подільському районі ЖК “Рибальський”, який мають здати у четвертому кварталі 2023-го, може стати черговим недобудом.
С февраля по июль 2023 года Турция импортировала около 160 600 тонн угля из оккупированных частей Донецкой и Луганской областей. Общая сумма составляет $14,3 млн.
С начала 2023 г. госпредприятие “Мультимедийная платформа иновещания Украины” заключило соглашений на 360 миллионов гривен: в июле были обнародованы заказы на 217 млн грн, а после отставки Александра Ткаченко с должности министра культуры в августе-сентябре заключили договоров еще на 139 млн грн
Командир 2 штурмового батальйону 3 ОШБр Дмитро Кухарчук заяв, що окрім звільнення Ганни Маляр з посади заступника міністра оборони має бути і кримінальна відповідальність.
Попри важкий фінансовий стан операторів систем розподілу всі вони здійснюють як підготовчі роботи до осінньо-зимового періоду, так і відновлювані роботи — там, де мережі були пошкоджені обстрілами.
Минувшей ночью военная разведка СБУ с помощью дронов-камикадзе атаковала военные самолеты россиян на Курском аэродроме.
Бывший генпрокурор Украины снова обвинил Байдена и его сына в коррупции
Міністр юстиції Денис Малюська і Центральна Колегія міністерства прийняли рішення щодо корпоративних прав власності на ТОВ "Укрбуд Девелопмент"
Сегодня, 4 февраля, боец ​​Нацгвардии Артемий Рябчук, подозреваемый по делу о расстреле военнослужащих в Днепре, отказался от всех показаний, которые ранее давал правоохранителям.
Сегодня, 4 февраля, судьи Высшего антикоррупционного суда Виктор Маслов, Леся Федорак, Игорь Строгий огласили приговор по делу судьи Славянского горрайонного суда Донецкой области Игоря Минаева в получении взятки.


Загрузка...


Погода, Новости, загрузка...
 
© Информационный проект "Компромат.UA", 2007-2009. Все права защищены.
При использовании материалов ссылка на "Компромат.UA" обязательна.
Created by: © "Компания дизайн и интернет решений AB Design",
Powered by: © "Admin CMS", 2007-2009.
Разработано компанией
AB Design 2007