КОМПРОМАТ.UA | ПАТ "Черкасиобленерго" 2 тиждень працює в посиленому режимі та оперативно відновлює пошкоджені обстрілами лінії електропередач
КОМПРОМАТ.UA
началопоискконтакт

RSS | Блогеры | О нас


НОВОСТЬ

ПАТ "Черкасиобленерго" 2 тиждень працює в посиленому режимі та оперативно відновлює пошкоджені обстрілами лінії електропередач

23 марта 2022 | 10:180
 

ПАТ "Черкасиобленерго" з початку військової агресії РФ перейшло до посиленого режиму роботи. У зв’язку з ситуацією в Україні, на період дії воєнного стану Товариство тимчасово припиняє виконання всіх планових робіт з метою концентрації на усуненні будь яких пошкоджень. Оперативні бригади та диспетчерські служби працюють в посиленому режимі. Окремі пошкодження, завдані електромережам в результаті повітряних ударів агресора по окремих містах та селах, локалізовані, відновлено розподіл електроенергії населенню та підприємствам регіону.
ПАТ "Черкасиобленерго", як підприємство критичної інфраструктури, вже другий тиждень працює в особливому режимі, як того вимагає надскладний час і болючі виклики перед нашою Батьківщиною. Робота підприємства зараз має стратегічне значення.
За умов військового стану всі оперативні бригади та диспетчерські служби Товариства працюють в посиленому режимі — цілодобово здійснюються усі необхідні заходи щодо забезпечення безперебійної роботи підприємства як надважливого об'єкта критичної інфраструктури для усього Черкаського регіону.
В перші дні пошкоджень зазнали лінії електропередач у Смілі, Умані, селі Росішки, селі Дубівці. Пошкодження локалізовані, електрика відновлена оперативними бригадами Зараз уся енергосистема України працює у штатному режимі та повністю забезпечує потреби країни. Посилено охорону та засоби безпеки, ведеться моніторинг стабільності роботи мереж енергетичної сфери. З добрих новин, вже другий тиждень енергосистема України працює автономно від Росії та Білорусі в єдиному блоці регулювання з енергосистемою Молдови.
Голова правління ПАТ "Черкасиобленерго" Олег Самчук заявив про необхідність особливої уваги населення до стану ліній електропередач з метою убезпечення життя громадян та оперативного відновлення роботи електромереж в разі пошкоджень.
"Переконані, що ми з вами — єдине та відповідальне суспільство, вільні громадяни, які готові до рішучих дій заради України. Кожен на своєму місці маємо координувати спільні зусилля на благо рідної Черкащини та України!", — заявив Самчук
"Оперативно повідомляйте нам про всі проблеми у мережі. У разі пошкодження ліній електропередач, трансформаторних підстанцій не наближайтеся та не торкайтеся обірваних ліній електропередач, не намагайтеся самостійно відновити електропостачання. Організуйте охорону території та повідомте диспетчера ПАТ "Черкасиобленерго" або диспетчера району електричних мереж (телефони диспетчерів написані на розподільних щитах, силових шафах, трансформаторних
підстанціях), чітко сповістивши при цьому місце пошкодження або зателефонувавши до кол-центру
Черкасиобленерго за наступними номерами: (0472) 33-87-87, — (093) 170-40-57, — (050) 434-87-87, -
(067) 690-48-48, — 0800-501-328", — закликав енергетик.


ДОСЬЄ
 
ПАТ "Черкасиобленерго" — публічне акціонерне товариство зі штаб-квартирою в м. Черкаси, яке спеціалізується на розподілі електроенергії споживачам Черкаської області.
ФДМУ управляє 46% акцій, а ще 25% в управлінні ПрАТ "Українська енергозберігаюча сервісна Компанія" ("УкрЕСКО"). Загальна кількість співробітників складає 3,7 тис. ПАТ "Черкасиобленерго" обслуговує 631 530 споживачів, в тому числі — 616 177 побутових.  ПАТ "Черкасиобленерго" за результатами 2020 р. збільшило чистий прибуток у порівнянні з 2019 р. на 15% — до 12,5 млн. грн., валовий дохід на 33% — до 1,7 млрд. грн., середню зарплату на 18% — до 14,6 тис. грн.

Ваше мнение:

Ваше имя *
Ваш e-mail
Ваше сообщение * Сообщения, содержащие оскорбления, ругательства и нецензурные выражения, будут удаляться без предупреждения.Поля, отмеченные (*), обязательны к заполнению
Код на картинке *


НОВОСТИ
Специалисты Государственной аудиторской службы во время ревизии Бородянского поселкового совета выявили нарушения на 19,8 млн грн при использовании средств, выделенных на восстановление поселка.
У Києві спалахнув новий гучний будівельний скандал, пов’язаний із забудовником — у Подільському районі ЖК “Рибальський”, який мають здати у четвертому кварталі 2023-го, може стати черговим недобудом.
С февраля по июль 2023 года Турция импортировала около 160 600 тонн угля из оккупированных частей Донецкой и Луганской областей. Общая сумма составляет $14,3 млн.
С начала 2023 г. госпредприятие “Мультимедийная платформа иновещания Украины” заключило соглашений на 360 миллионов гривен: в июле были обнародованы заказы на 217 млн грн, а после отставки Александра Ткаченко с должности министра культуры в августе-сентябре заключили договоров еще на 139 млн грн
Командир 2 штурмового батальйону 3 ОШБр Дмитро Кухарчук заяв, що окрім звільнення Ганни Маляр з посади заступника міністра оборони має бути і кримінальна відповідальність.
Попри важкий фінансовий стан операторів систем розподілу всі вони здійснюють як підготовчі роботи до осінньо-зимового періоду, так і відновлювані роботи — там, де мережі були пошкоджені обстрілами.
Минувшей ночью военная разведка СБУ с помощью дронов-камикадзе атаковала военные самолеты россиян на Курском аэродроме.
Бывший генпрокурор Украины снова обвинил Байдена и его сына в коррупции
Міністр юстиції Денис Малюська і Центральна Колегія міністерства прийняли рішення щодо корпоративних прав власності на ТОВ "Укрбуд Девелопмент"
Сегодня, 4 февраля, боец ​​Нацгвардии Артемий Рябчук, подозреваемый по делу о расстреле военнослужащих в Днепре, отказался от всех показаний, которые ранее давал правоохранителям.
Сегодня, 4 февраля, судьи Высшего антикоррупционного суда Виктор Маслов, Леся Федорак, Игорь Строгий огласили приговор по делу судьи Славянского горрайонного суда Донецкой области Игоря Минаева в получении взятки.


Загрузка...


Погода, Новости, загрузка...
 
© Информационный проект "Компромат.UA", 2007-2009. Все права защищены.
При использовании материалов ссылка на "Компромат.UA" обязательна.
Created by: © "Компания дизайн и интернет решений AB Design",
Powered by: © "Admin CMS", 2007-2009.
Разработано компанией
AB Design 2007