КОМПРОМАТ.UA | Народний депутат Берьозкін разом з родичами вкрав у держбанку $20 млн
КОМПРОМАТ.UA
началопоискконтакт

RSS | Блогеры | О нас


НОВОСТЬ
Народний депутат Берьозкін разом з родичами вкрав у держбанку $20 млн

Станіслав Берьозкін 

Народний депутат Берьозкін разом з родичами вкрав у держбанку $20 млн

24 октября 2018 | 13:480
 

Під наглядом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури детективами Національного антикорупційного бюро України здійснюється досудове розслідування кримінального провадження, предметом якого є організоване народним депутатом України та приведене до виконання його близькими родичами та бізнес-партнерами заволодіння 20 млн. доларів США державного банку.

Як встановлено слідством, один з народних депутатів організував наприкінці 2013 року заволодіння шляхом зловживання службовим становищем керівниками підконтрольного йому підприємства коштами державного банку в сумі 20 млн. доларів США під приводом отримання кредиту.Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Вказані кошти необхідні були для забезпечення купівлі корпоративних прав одного з підприємств на узбережжі Чорного моря. Але оскільки розміру забезпечення для видачі кредиту було не достатньо, за попередньою змовою з працівниками банку, залученими до злочину, співучасниками складено договір про начебто поставку товару, за яким право вимоги грошових коштів на суму понад 100 млн. грн. було передано у якості забезпечення кредиту.

Після прийняття наприкінці робочого дня рішень кредитного комітету і правління банку про видачу кредиту, фактично вночі відповідний договір було невідкладно підписаний. На виконання запланованого, одержані кредитні кошти були перераховано на рахунки в іноземних банках і використані для придбання корпоративних прав одного з підприємств на морському узбережжі. Вказані корпоративні права у подальшому розподілені між сином, дочкою народного депутата та його колишнім бізнес-партнером.

Слід зазначити, що окрім втрати коштів внаслідок безпідставної видачі кредиту, банківська установа також зазнала збитків на суму сформованого резерву — понад 130 млн. грн.

Наразі 10 осіб затримано, їм повідомляється про підозру і готуються клопотання про застосування запобіжних заходів. Подання про надання дозволу на притягнення народного депутата до кримінальної відповідальності найближчим часом буде направлено Генеральному прокурору України.

По даним джерел в прокуратурі, йдеться про нардепа фракції "Воля народу" Станіслава Берьозкіна. 

Берьозкін — народний депутат VI, VII та VIII скликань. Уперше його було обрано в Раду у 2011 році за списками БЮТ. У 2012-му пройшов у парламент за округом №100 в Кіровоградській області, його висунула Партія регіонів. У Раді VII входив до фракції Партії регіонів і групи "Економічний розвиток". У 2014 році Березкін знову пройшов до Верховної Ради за округом №100. 

Місяць назад Берьозкіна позбавили водійських  прав на один рік за водіння у стані алкогольного сп’яніння автомобіля MERCEDES-BENZ GL 5004 MATIC.

Ваше мнение:

Ваше имя *
Ваш e-mail
Ваше сообщение * Сообщения, содержащие оскорбления, ругательства и нецензурные выражения, будут удаляться без предупреждения.Поля, отмеченные (*), обязательны к заполнению
Код на картинке *


НОВОСТИ


Загрузка...


Погода, Новости, загрузка...
 
© Информационный проект "Компромат.UA", 2007-2009. Все права защищены.
При использовании материалов ссылка на "Компромат.UA" обязательна.
Created by: © "Компания дизайн и интернет решений AB Design",
Powered by: © "Admin CMS", 2007-2009.
Разработано компанией
AB Design 2007
Loading...