КОМПРОМАТ.UA | СБУ розслідує зловживання черкаського прокурора
КОМПРОМАТ.UA
началопоискконтакт

RSS | Блогеры | О нас


НОВОСТЬ
СБУ розслідує зловживання черкаського прокурора

 

СБУ розслідує зловживання черкаського прокурора

04 апреля 2018 | 10:520
 

Управління Служби безпеки України в Черкаській області розслідує кримінальне провадження за фактом зловживання владою прокурором місцевої прокуратури Черкаської області.

Йому інкримінують вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст.364 КК України. Про це "Ні корупції!" стало відомо з ухвали Соснівського райсуду Черкас, оприлюдненої у Єдиному державному реєстрі судових рішень. Прокурору загрожує, щонайбільше, обмеження волі до трьох років.Як встановило слідство, прокурор місцевої прокуратури Черкащини, використовуючи своє службове становище, під час судових засідань повідомив неправдиві відомості, на підставі яких винесено ухвали суду. Унаслідок цього арештоване майно відчужили, що завдало істотної шкоди державним інтересам.

У листопаді 2017 під час судового засідання в Соснівському районному суді м. Черкаси під час розгляду клопотання адвоката про скасування арешту на нерухоме майно у справі №712/14498/17 прокурор повідомив, що кримінальне провадження, в рамках якого накладався арешт, закрите, й це обмеження може бути скасованим.

Справа, про яку згадано в ухвалі, стосується заволодіння чужим майном через зловживання службовими особами становищем — злочину, передбаченого ч. 2 ст. 191 КК України, відносно службових осіб ДП "Приват — Агро — Білозір’я" TOB "Приват — Агроцентр".

У цій ухвалі також не приховане прізвище прокурора — це Штомпель Максим Анатолійович.

Ваше мнение:

Ваше имя *
Ваш e-mail
Ваше сообщение * Сообщения, содержащие оскорбления, ругательства и нецензурные выражения, будут удаляться без предупреждения.Поля, отмеченные (*), обязательны к заполнению
Код на картинке *


НОВОСТИ
Он, якобы, взял деньги за лекарства — и не привёз их
Маски, которые представители Офиса президента завезли в Украину по завышенным ценам, прикрываясь гуманитарными грузами, продавали втридорога на тендерах и государственным учреждениям
Сразу после утверждения Алексея Любченко на должности председателя Государственной таможенной службы Кабмин назначил нового главу Государственной аудиторской службы.
Экс-начальник Николаевской таможни Роман Криль, уволенный по результатам проверки, через суд пытается вернуться на службу, чтобы возглавить одесскую налоговую.
Консула України в Бельцях відсторонили від виконання обов’язків після того, як на його адресу надійшло звинувачення про зґвалтування неповнолітньої громадянки Молдови.
Как следует из переписки, народный депутат понимает незаконность своих действий.
Еднак известен как совладелец одного из крупнейших игроков на рынке леса


Загрузка...


Погода, Новости, загрузка...
Поломалась вытяжка, заказал детали здесь master-plus.co.ua
 
© Информационный проект "Компромат.UA", 2007-2009. Все права защищены.
При использовании материалов ссылка на "Компромат.UA" обязательна.
Created by: © "Компания дизайн и интернет решений AB Design",
Powered by: © "Admin CMS", 2007-2009.
Разработано компанией
AB Design 2007
Loading...