КОМПРОМАТ.UA | "Укрхімтрансаміак" відсуджує 18 мільйонів у підрядника, який вивів гроші через фірму Шумака
КОМПРОМАТ.UA
началопоискконтакт

RSS | Блогеры | О нас


НОВОСТЬ

"Укрхімтрансаміак" відсуджує 18 мільйонів у підрядника, який вивів гроші через фірму Шумака

18 мая 2016 | 18:460
 

Українське державне підприємство "Укрхімтрансаміак" стягує з ТОВ "Вастел" 18,18 млн грн. попередньої оплати і штрафних санкцій. Про це свідчить рішення Господарського суду м.Києва від 27 квітня.

У 2014 році "Укрхімтрансаміак" уклав угоди з "Вастел" щодо переоснащення локальних систем оповіщення населення, яке проживає в 2,5 км зоні від осі української ділянки магістрального аміакопроводу "Тольятті-Одеса" Придніпровського управління магістрального аміакопроводу в Донецькій, Харківській, Запорізькій областях.

У тому ж 2014 р. фірмі "Вастел" перераховано 15,72 млн грн. і передано технічну документацію.Однак "Вастел" роботи не виконав і в лютому 2016 р. листом відмовився від договору у зв’язку з простроченням виконання робіт. Згідно з договором, роботи мали бути виконані до кінця 2015 року.

Суд задовольнив позов "Укрхімтрансаміаку" і видав рішення про стягнення з "Вастел" 15,72 млн грн. попередньої оплати, 1,36 млн грн. пені, 1,10 млн грн. штрафу, а також зобов’язав повернути техдокументацію.

З судового реєстру відомо, що відмові "Вастел" від договору передувала спроба "Укрхімтрансаміаку" розірвати договір через суд у зв’язку з неналежним виконанням.

"Укрхімтрансаміак" вимагав від "Вастел" надати розгорнутий план-графік виконання робіт з урахуванням строків виготовлення і постачання обладнання. "Вастел" повідомило, що не може надати такий план-графік, оскільки строки виготовлення обладнання узгоджуються з заводом-виробником. У червні 2015 р. на нараді "Вастел" так і не зміг назвати держпідприємству строк виготовлення обладнання, а також не надав доказів початку робіт.

У вересні минулого року Госпсуд м.Києва не дозволив "Укрхімтрансаміаку" розірвати договори. Суд вирішив, що у договорах не визначено, в яких випадках їх можливо розірвати в односторонньому порядку. А тому на розірвання договору потрібна згода "Вастел"

Роботи у Донецькій, Харківській, Запорізькій областях початково оцінювались у 18,04 млн грн. Однак з судового реєстру відомо, що згодом додатковими угодами вартість договорів підвищили до 21,31 млн грн.

У 2014 році "Укрхімтрансаміак" замовив фірмі "Вастел" такі роботи в семи областях: Одеській, Херсонській, Миколаївській, Дніпропетровській, Донецькій, Харківській, Запорізькій. Початково загальна вартість договорів склала 44,87 млн грн.

У реєстрі судових рішень є дані ще щонайменше про два аналогічні позови "Укрхімтрансаміаку" по інших договорах — на 15,44 млн грн. і на 12 млн грн. У травні їх буде розглядати Господарський суд м. Києва. У вересні минулого року "Укрхімтрансаміак" виграв один позов про стягнення 1,55 млн грн., але програв позов про стягнення 13,35 млн грн. передоплати за роботи в Дніпропетровській області і 10,37 млн грн. за роботи в Одеській, Херсонській, Миколаївській областях.

ТОВ "Вастел" належить ТОВ "Електронний світ України", засновниками якого є Зуріко Магамедов, ПП "Авісіна" і ТОВ "Федерація професійних спілок України".

Підприємство "Авісіна" належить ТОВ "Федерація професійних спілок України", засновниками якого є Андрій Ігнатов із смт Андріївка Харківської області, а також Євген Калуга з Москви, Російська Федерація.

У червні 2015 р. зареєстровано кримінальне провадження за фактом привласнення, розтрати майна. Слідчі з’ясували, що "Вастел" перерахував отримані від "Укрхімтрансаміаку" кошти ПрАТ "Інфраструктура відкритих ключів" в сумі 12,53 млн грн., ТОВ "Контанго" — 4,20 млн грн., ТОВ "Ханса" — 2,14 млн грн., а також 0,25 млн грн. директору фірми "Вастел" і ще 0,24 млн грн. особі, ім’я якої в судовому реєстрі приховано.

50% акцій "Інфраструктури відкритих ключів" володіє Григорій Шумаков, син авторитетного бізнесмена Юрія Шумакова (відомий також як Шумак), близького до екс-нардепа Юрія Іванющенка, відомого як Юра Єнакіївський. Свого часу Шумаков був сусідом родини Іванющенка у смт Восход, Ялта. В Криму Шумаков та Іванющенко звели маєтки біля "Чайного будиночку" екс-президента Віктора Януковича.

Інші 50% має Ігор Ігнатов, який був секретарем Федерації профспілок України, а у 2007-2008 рр. очолював держконцерн "Укрморпорт".

Фірма "Контанго" зареєстрована на Дениса Терновського, а директором значиться Олексій Лукаш. "Ханса" оформлено на Євгена Мойсеєва, а директором значиться Сергій Тимошенко.

Наші гроші

источник: nashigroshi.org
Ваше мнение:

Ваше имя *
Ваш e-mail
Ваше сообщение * Сообщения, содержащие оскорбления, ругательства и нецензурные выражения, будут удаляться без предупреждения.Поля, отмеченные (*), обязательны к заполнению
Код на картинке *


НОВОСТИ
Утро пятой годовщины одной из самых жестоких и не расследованных трагедий в современной истории Одессы и Украины Вадим Новинский и члены его команды провели на Куликовом поле
Кураторы "серых схем" на украинских таможнях Александр Грановский и Виктор Шерман направили парламентария Сеяра Куршутова для переговоров с командой Владимира Зеленского о "зеленых коридорах" для контрабандных потоков.
Соратник и бизнес-партнер Владимира Зеленского Сергей Шефир утверждает, что бывший заместитель главы Администрации президента Виктора Януковича Андрей Портнов и экс-владелец медиа-группы “Интер” Валерий Хорошковский не связаны с командой новоизбранного президента.
Народного депутата от фракции ОППОЗИЦИОННОГО БЛОКА Ігор Шурма во время выступления в парламенте ведущая заседания — заместитель главы ВР Оксана Сыроид лишила слова, выключив микрофон во время его выступления о трагедии 2 мая 2014 года в Одессе


Загрузка...


Погода, Новости, загрузка...
 
© Информационный проект "Компромат.UA", 2007-2009. Все права защищены.
При использовании материалов ссылка на "Компромат.UA" обязательна.
Created by: © "Компания дизайн и интернет решений AB Design",
Powered by: © "Admin CMS", 2007-2009.
Разработано компанией
AB Design 2007
Loading...