КОМПРОМАТ.UA | Вакансія “екзаменатора” суддів: хто претендує на місце члена Вищої кваліфкомісії?
КОМПРОМАТ.UA
началопоискконтакт

RSS | Блогеры | О нас


СТАТЬЯ
Вакансія “екзаменатора” суддів: хто претендує на місце члена Вищої кваліфкомісії?

 

Вакансія “екзаменатора” суддів: хто претендує на місце члена Вищої кваліфкомісії?

05 марта 2018
  автор: МАРИНА АНСІФОРОВА   0
 

Член Вищої кваліфкомісії суддів України — людина, яка набирає суддів на посади, проводить з ними співбесіди, а також обирає найбільш гідних на суддівських конкурсах. Нині в Комісії, яка визначає суддівські долі, — одна вакансія. Журналісти Bihus.Info спеціально для ЧЕСНО.Фільтруй суд! проаналізували найбільш неоднозначних кандидатів з восьми бажаючих.

1.Соломаха Людмила Іванівна — Апеляційний суд Донецької області

З 1993-го року Людмила Соломаха — суддя Дружківського міського суду Донецької області, а з 2005-го  працює на посаді судді Апеляційного суду Донецької області. З 2014-го по 2015-й рік була членом Ради суддів України, а з грудня 2015-го року і по теперішній час Людмила Соломаха обрана представником суддівських колективів від Донецької області від Ради суддів України. Суддя брала участь у конкурсі до  оновленого Верховного Суду, однак не потрапила у фінальні списки за загальним рейтиногом, набравши 712 балів. Громадська рада доброчесності тоді надала Вищій кваліфкомісії інформацію про кандидата, зазначивши, що “кандидат та її близькі родичі систематично відвідують та знаходяться на окупованій території”.Людмила Соломаха

Згідно із декларацією судді, Людмила Соломаха постійно проживає у Бахмуті, де знаходиться нині Апеляційний суд Донецької області, однак власного житла  там не має. Натомість суддя володіє квартирою в місті Дружківка. Примітно, що квартиру там Соломаха отримала у той же місяць, як стала суддею вперше, однак раніше на кілька тижнів до  власного призначення. Зараз суддя проживає у квартирі на 60 квадратів, яку надало їй подружжя. Власниця квартири —  Світлана Березка, — працювала у відділі освіти Бахмутської(тоді ще Артемівської)  міськради, а також у Донецькому регіональному центрі оцінювання якості освіти.

Своїм рішенням суддя зобов’язала суд першої інстанції переглянути рішення стосовно 80-річної позивачки, яка намагалася через суд добитися відшкодування коштів за житло, зруйноване під час АТО. Суд першої інстанції відмовив у цьому, проте Соломаха своїм рішення повернула його на додатковий перегляд, — про це інформує Українська Гельсінська Спілка з Прав Людини.

Згідно з декларацією родинних зв’язків за 2011-2015 роки, зять судді (Романов Тарас Володимирович) протягом 2007-2012 років працював помічником прокурора та старшим слідчим у прокуратурі Донецької області, а в 2012-2014 роках працював старшим слідчим та прокурором у прокуратурі Сумської області. Двоюрідний брат судді (Баранов Ігор Станіславович) з 2003 року працює інспектором у відділі МВС Росії по Ленінградському району Головного управління МВС РФ по Краснодарському краю.

2. Сліпченко Олександр Іванович — Апеляційний суд Київської області

З 1993-го року Сліпченко — суддя Канівського міського суду, а з 2005-го суддя Апеляційного суду Київської області.

Олександр Сліпченко

Згідно з декларацією судді, сім’я Сліпченка у 2009-му отримала будинок на 100 квадратів та ділянку у елітному селищі Козин під Києвом, однак насправді будинок значно більшої площі ніж та, що вказана в декларації. Як виявили журналісти програми “Слідство.Інфо”, суддя купив будинок у той час, як судився з державою за квартиру. А після того, як отримав житло, приватизував його, хоча, за законом, воно мало надаватися йому тимчасово — на час виконання його службових обов’язків. Окрім цього, сім’я судді — власники ділянки під Києвом, а також будинку та ділянки у рідному Каневі.

Подружжя — власники 5-ти вживаних автомобілей: 3-х легкових та двох вантажних, придбаних в період 2005-2008-х років ( за перші роки суддівства в Апеляційному суді Київської області). При тому, що вантажівки записані на дружину судді Світлану Сліпченко, задекларовані доходи жінки за основним місцем роботи — близько 90-а тисяч гривень. Місцем же роботи є  Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

3. Хорошун Оксана Володимирівна — екс-суддя Канівського міського суду Черкаської області

В минулому у Оксани Хорошун — робота юрисконсультом, консультантом судді та секретарем судового засідання. У лютому 2007-го року вона стала суддею Канівського міського суду Черкаської області, а через 10 років Вища рада правосуддя постановила її звільнити з цієї посади.

Оксана Хорошун

Таким чином суддю притягнули до дисциплінарної відповідальності: Вища рада правосуддя розглядала дисциплінарну справу “судді Майдану” Оксани Хорошун. Згідно з матеріалами справи, 25-го січня 2014 року суддя заарештувала строком на два місяці чотирьох учасників заворушень біля будівлі Черкаської обласної державної адміністрації 23 січня 2014 року: Владислава Панченка, Романа Зуболея, Бориса Камінського і Павла Грищука.

3 лютого 2014 року Апеляційний суд Черкаської області змінив заарештованим запобіжний захід на не пов’язаний з триманням під вартою — домашній арешт. В той період судді Черкас і Черкаської області арештували 41-го активіста.

За даними Вищої ради правосуддя, при розгляді всіх чотирьох справ суддя допустила ряд процесуальних порушень. Крім цього, Оксана Хорошун не розглянула можливості обрати затриманим міру запобіжного заходу на не пов’язану з триманням під вартою; не врахувала позитивні характеристики затриманих.

На свій захист Оксана Хорошун повідомила, що клопотання про обрання запобіжного заходу 25 січня були її першими рішеннями як слідчої судді. До цього вона розглядала тільки цивільні справи.

В декларації судді за 2017-й рік сталася заміна: власну автівку марки TOYOTA AVENSIS 2008-го року випуску екс-служителька Феміди замінила чужою Volkswagen Jetta 2011-го року випуску. При чому продала свою автівку суддя менш ніж за тисячу доларів: у графі “дохід від відчуження рухомого майна” вона позначила 25 тисяч гривень.

4. Гладій Степан Васильович — Апеляційний суд Києва


1  |  2  |   
Ваше мнение:

Ваше имя *
Ваш e-mail
Ваше сообщение * Сообщения, содержащие оскорбления, ругательства и нецензурные выражения, будут удаляться без предупреждения.Поля, отмеченные (*), обязательны к заполнению
Код на картинке *


НОВОСТИ
Он, якобы, взял деньги за лекарства — и не привёз их
Маски, которые представители Офиса президента завезли в Украину по завышенным ценам, прикрываясь гуманитарными грузами, продавали втридорога на тендерах и государственным учреждениям
Сразу после утверждения Алексея Любченко на должности председателя Государственной таможенной службы Кабмин назначил нового главу Государственной аудиторской службы.
Экс-начальник Николаевской таможни Роман Криль, уволенный по результатам проверки, через суд пытается вернуться на службу, чтобы возглавить одесскую налоговую.
Консула України в Бельцях відсторонили від виконання обов’язків після того, як на його адресу надійшло звинувачення про зґвалтування неповнолітньої громадянки Молдови.
Как следует из переписки, народный депутат понимает незаконность своих действий.
Еднак известен как совладелец одного из крупнейших игроков на рынке леса


Загрузка...


Погода, Новости, загрузка...
 
© Информационный проект "Компромат.UA", 2007-2009. Все права защищены.
При использовании материалов ссылка на "Компромат.UA" обязательна.
Created by: © "Компания дизайн и интернет решений AB Design",
Powered by: © "Admin CMS", 2007-2009.
Разработано компанией
AB Design 2007
Loading...