КОМПРОМАТ.UA | Вакансія “екзаменатора” суддів: хто претендує на місце члена Вищої кваліфкомісії?
КОМПРОМАТ.UA
началопоискконтакт

RSS | Блогеры | О нас


СТАТЬЯ
Вакансія “екзаменатора” суддів: хто претендує на місце члена Вищої кваліфкомісії?

 

Вакансія “екзаменатора” суддів: хто претендує на місце члена Вищої кваліфкомісії?

05 марта 2018
  автор: МАРИНА АНСІФОРОВА   0
 

Член Вищої кваліфкомісії суддів України — людина, яка набирає суддів на посади, проводить з ними співбесіди, а також обирає найбільш гідних на суддівських конкурсах. Нині в Комісії, яка визначає суддівські долі, — одна вакансія. Журналісти Bihus.Info спеціально для ЧЕСНО.Фільтруй суд! проаналізували найбільш неоднозначних кандидатів з восьми бажаючих.

1.Соломаха Людмила Іванівна — Апеляційний суд Донецької області

З 1993-го року Людмила Соломаха — суддя Дружківського міського суду Донецької області, а з 2005-го  працює на посаді судді Апеляційного суду Донецької області. З 2014-го по 2015-й рік була членом Ради суддів України, а з грудня 2015-го року і по теперішній час Людмила Соломаха обрана представником суддівських колективів від Донецької області від Ради суддів України. Суддя брала участь у конкурсі до  оновленого Верховного Суду, однак не потрапила у фінальні списки за загальним рейтиногом, набравши 712 балів. Громадська рада доброчесності тоді надала Вищій кваліфкомісії інформацію про кандидата, зазначивши, що “кандидат та її близькі родичі систематично відвідують та знаходяться на окупованій території”.

Згідно із декларацією судді, Людмила Соломаха постійно проживає у Бахмуті, де знаходиться нині Апеляційний суд Донецької області, однак власного житла  там не має. Натомість суддя володіє квартирою в місті Дружківка. Примітно, що квартиру там Соломаха отримала у той же місяць, як стала суддею вперше, однак раніше на кілька тижнів до  власного призначення. Зараз суддя проживає у квартирі на 60 квадратів, яку надало їй подружжя. Власниця квартири —  Світлана Березка, — працювала у відділі освіти Бахмутської(тоді ще Артемівської)  міськради, а також у Донецькому регіональному центрі оцінювання якості освіти.

Своїм рішенням суддя зобов’язала суд першої інстанції переглянути рішення стосовно 80-річної позивачки, яка намагалася через суд добитися відшкодування коштів за житло, зруйноване під час АТО. Суд першої інстанції відмовив у цьому, проте Соломаха своїм рішення повернула його на додатковий перегляд, — про це інформує Українська Гельсінська Спілка з Прав Людини.

Згідно з декларацією родинних зв’язків за 2011-2015 роки, зять судді (Романов Тарас Володимирович) протягом 2007-2012 років працював помічником прокурора та старшим слідчим у прокуратурі Донецької області, а в 2012-2014 роках працював старшим слідчим та прокурором у прокуратурі Сумської області. Двоюрідний брат судді (Баранов Ігор Станіславович) з 2003 року працює інспектором у відділі МВС Росії по Ленінградському району Головного управління МВС РФ по Краснодарському краю.

2. Сліпченко Олександр Іванович — Апеляційний суд Київської області

З 1993-го року Сліпченко — суддя Канівського міського суду, а з 2005-го суддя Апеляційного суду Київської області.

Згідно з декларацією судді, сім’я Сліпченка у 2009-му отримала будинок на 100 квадратів та ділянку у елітному селищі Козин під Києвом, однак насправді будинок значно більшої площі ніж та, що вказана в декларації. Як виявили журналісти програми “Слідство.Інфо”, суддя купив будинок у той час, як судився з державою за квартиру. А після того, як отримав житло, приватизував його, хоча, за законом, воно мало надаватися йому тимчасово — на час виконання його службових обов’язків. Окрім цього, сім’я судді — власники ділянки під Києвом, а також будинку та ділянки у рідному Каневі.

Подружжя — власники 5-ти вживаних автомобілей: 3-х легкових та двох вантажних, придбаних в період 2005-2008-х років ( за перші роки суддівства в Апеляційному суді Київської області). При тому, що вантажівки записані на дружину судді Світлану Сліпченко, задекларовані доходи жінки за основним місцем роботи — близько 90-а тисяч гривень. Місцем же роботи є  Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

3. Хорошун Оксана Володимирівна — екс-суддя Канівського міського суду Черкаської області

В минулому у Оксани Хорошун — робота юрисконсультом, консультантом судді та секретарем судового засідання. У лютому 2007-го року вона стала суддею Канівського міського суду Черкаської області, а через 10 років Вища рада правосуддя постановила її звільнити з цієї посади.

Открыть большое изображение

1  |  2  |   
Ваше мнение:

Ваше имя *
Ваш e-mail
Ваше сообщение * Сообщения, содержащие оскорбления, ругательства и нецензурные выражения, будут удаляться без предупреждения.Поля, отмеченные (*), обязательны к заполнению
Код на картинке *


НОВОСТИ


Загрузка...


Погода, Новости, загрузка...
 
© Информационный проект "Компромат.UA", 2007-2009. Все права защищены.
При использовании материалов ссылка на "Компромат.UA" обязательна.
Created by: © "Компания дизайн и интернет решений AB Design",
Powered by: © "Admin CMS", 2007-2009.
Разработано компанией
AB Design 2007
Loading...