КОМПРОМАТ.UA | Андрій Шкіль проти Софії Київської
КОМПРОМАТ.UA
началопоискконтакт

RSS | Блогеры | О нас


СТАТЬЯ
Андрій Шкіль проти Софії Київської

radiosvoboda.org 

Андрій Шкіль проти Софії Київської

22 февраля 2010
  автор: Ольга Рось, Львів-Київ  



0
 

Колишні львів’яни роблять все, аби в списках ЮНЕСКО залишився лише Львів.

Всяк в Україні знає, що Андрій Шкіль — патріот. А хто так не думає, той ворог і манкурт.

Ми зрозуміло, на боці "світлих сил людства", а відтак мусимо додати до портрету політичного діяча і своїх кілька мазків.

Річ у тому, що донедавна вважалось, що державотворча діяльність народного депутата торкається лише глобальних речей: "ідея і чин", "нація-соборність", "Сян-Дон". Тим часом нещодавно вона заграла новими незвичними барвами.

Андрій Шкіль виявився неабияким патріотом Львова. Щоправда, помітити це можна лише прискіпливим оком. Нагадаємо, рідне місто депутата входить до переліку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Конкуренцію, на жаль, йому складають Софія Київська і Києво-Печерська Лавра. Знести Софію Андрій Шкіль, безумовно, не міг. Для цього потрібно бути політиком рівня Черновецького. А от забудувати її хмарочосами — шанси є. Так, щоби будь-який турист, плануючи поїздку в Україну, надав перевагу Львову.

Отож. 27 січня 2010 року Андрій Шкіль надіслав депутатське звернення віце-прем’єру (також львів’янину) Івану Васюнику. Візуально звернення просякнуте любов’ю до 9-поверхового будинку на вул.Гончара біля

Софії. Справжні ж, патріотичні мотиви, сподіваємось, ми вже пояснили.

У своєму зверненні Шкіль пише, що компанію ТОВ "Інвестиційно-будівельна група" (забудовник -ред.) було перевірено: "Генеральною прокуратурою України, прокуратурою міста та району, міським УПЕБ, УБОП, Державною службою охорони, міським, районними та центральними органами Держархбудконтролю, Шевченківською ДПІ, Райуправлінням міліції. Усі перевірки, як вказується у зверненні (забудовника до Шкіля — ред), порушень не виявили, і сьогодні не існує жодної правової підстави для перешкоджання будівництву даного об’єкту".

Цілком підтримуємо позицію забудовника і народного депутата. Будь-який колишній чи теперішній львів’янин безперечно розуміє, що 9 поверхів — це той мінімум, який повинен споруджуватись біля храму Ярослава. Якщо будувати нижче, то Софію, не дай Бог, буде видно.

На жаль, хороші справи завжди зіштовхуються з різноманітними перепонами. Теперішня ситуація винятком не стала. Ворог, як відомо, не спить.

Ще 2 травня 2009 року Прокуратура Києва внесла протест на п.65 рішення Київради від 15 липня 2004 № 419/1829 з вимогою скасувати його як незаконне. Щоправда, до цього часу депутати протест не вдовольнили. Але тут підніжку Андрієві Шкілю поставила фракція однопартійців у Київраді. Ініціювавши на наступну сесію (25 лютого) питання про зупинку будівництва.

Окрім того, можуть попсувати кров захиснику Львова недолугий Закон України "Про охорону культурної спадщини" та Земельний кодекс України. А те, що народний депутат у вільний від основної роботи час читає чинні закони України, ми не сумніваємось.

Так от. Відповідно до ст. ст. 53, 54 Земельного кодексу України та ст. 34 Закону України "Про охорону культурної спадщини" історико-культурні заповідники, території пам’яток, охоронних зон, охоронювані археологічні території належать до земель історико-культурного призначення, а не для житлово-офісного будівництва.

А Розпорядження КМДА № 979 від 17.05.2002 року стверджує, що до архітектурної охоронної зони належить і Город Ярослава в межах: вул. Костьольна, майдан Незалежності, вул. Бориса Грінченка, вул. Прорізна, вул. Ярославів Вал (зовнішні схили), Львівська площа, схили Старокиївської гори. Тобто саме в межах цієї архітектурної охоронної зони і знаходиться земельна ділянка по вул. Гончара, 17-23, що надана у користування ТОВ "Інвестиційно-будівельна група".

Що ж до Земельного кодексу, то ст. 150 — це взагалі смерть патріота. Згідно з нею, земельні ділянки особливо цінних земель можуть вилучатися (викуплятися), зокрема, для будівництва об’єктів за постановою Кабінету Міністрів України або за рішенням відповідної місцевої ради, якщо питання про вилучення (викуп) земельної ділянки погоджується Верховною Радою України.

Такі перепони простому депутатові (навіть заступнику голови фракції) самотужки не здолати. Залишається сподіватись на вічне галичанське "свій до свого по своє". Себто на допомогу.

Хороша новина полягає в тому, що допомога вже наближається. У вигляді іншого екс-львів’янина: міністра Мінрегіонбуду Василя Куйбіди. Саме він, нагадаємо, будучи мером Львова, зробив все для того, аби місто потрапило до списку ЮНЕСКО. Тож кому, як не йому, зробити все від нього належне, аби оточити київські об’єкти склом і бетоном? І міністр послав рідному місту достойну офіру.

29 січня один із підлеглих міністра (напевне якийсь києвофіл), з Київської філії ДП "Укрдержбудекспертиза" пише міністру листа:.

"Позитивний висновок комплексної державної експертизи проекту "Житловий комплекс з приміщеннями громадського призначення та вбудованим паркінґом по вул. Гончара, 17-23 у Шевченківському районі м. Києва" виданий від 14 березня 2008 року є недійсним, правових підстав перезатвердити його згідно з наказом Мінрегіонбуду України від 27.07.2008 р.№ 344 у ДП "Укрдержбудекспертиза" немає... Станом на 27 січня 2010 року ДП "Укрдержбудекспертиза" комплексну державну експертизу по вищезазначеному проекту не проводило, відповідно ніякого висновку не надавало".

Для нефахівців у будівництві, уточнимо, що на основі позитивного висновку комплексної державної експертизи проекту видається, — ще одним підрозділом Мінрегіонбуду — Державною архітектурно-будівельною інспекцією (ДАБІ), — дозвіл на проведення будівельних робіт.

Тобто якби Куйбіда, не приведи Господи, був киянином і поступив по закону, то розвіялись би надії і Шкіля, і забудовника, і всіх львів’ян на вирішення цієї нелегкої, але такої потрібної справи.

Але "нашого цвіту — по цілім світу". Тому маємо надію, що невдовзі в граді Ярослава, як його пафосно називають кияни, постане гарний блискучий будинок. З підземним паркінгом і пентхаузом. І поселяться там нарешті достойні люди. Будуймося. Бо ми того варті.

16.02.2010

источник: proua.com
Развитие событий

Названы версии убийства судьи Шевченковского райсуда Киева
В Киеве убит судья Шевченковского райсуда
Застройщик просит ЮНЕСКО сохранить высотку возле Софии Киевской
КГГА: Закрыть скандальные застройки в Киеве обойдется в 1 млрд грн
Скандальная стройка на Гончара, 17-23 возобновилась
Киевляне требуют остановить возведение "памятника коррупции"
ЮНЕСКО отказалась признать Андреевскую и Кирилловскую церкви мировым культурным наследием
Под окнами Черновецкого скандируют: "Продажную власть — вон!"
Киевсовет остановил строительные работы в охранной зоне объекта культурного наследия ЮНЕСКО "София Киевская и Киево-Печерская Лавра"
Милиция отпустила активистов, блокировавших стройку по улице Гончара
Активисты заблокировали строительный кран возле Софии Киевской
Между секретарем Киевсовета и депутатом произошла потасовка
Андрій Шкіль проти Софії Київської
Черновецкого призывают не допустить санкции от ЮНЕСКО
Киевляне протестуют против стройки ресторана возле памятника Курбасу и Паниковскому
Суд поставит точку в скандальном строительстве возле Софии
Погром на ул.Гончара содержит три состава преступления — юрист
На строительство по ул.Гончара в Киеве готовится рейдерское нападение?
Что происходит вокруг строительства на улице Гончара?
В Киеве митинг против незаконной стройки разогнали слезоточивым газом




Ваше мнение:

Ваше имя *
Ваш e-mail
Ваше сообщение * Сообщения, содержащие оскорбления, ругательства и нецензурные выражения, будут удаляться без предупреждения.



Поля, отмеченные (*), обязательны к заполнению
Код на картинке *


НОВОСТИ
Специалисты Государственной аудиторской службы во время ревизии Бородянского поселкового совета выявили нарушения на 19,8 млн грн при использовании средств, выделенных на восстановление поселка.
У Києві спалахнув новий гучний будівельний скандал, пов’язаний із забудовником — у Подільському районі ЖК “Рибальський”, який мають здати у четвертому кварталі 2023-го, може стати черговим недобудом.
С февраля по июль 2023 года Турция импортировала около 160 600 тонн угля из оккупированных частей Донецкой и Луганской областей. Общая сумма составляет $14,3 млн.
С начала 2023 г. госпредприятие “Мультимедийная платформа иновещания Украины” заключило соглашений на 360 миллионов гривен: в июле были обнародованы заказы на 217 млн грн, а после отставки Александра Ткаченко с должности министра культуры в августе-сентябре заключили договоров еще на 139 млн грн
Командир 2 штурмового батальйону 3 ОШБр Дмитро Кухарчук заяв, що окрім звільнення Ганни Маляр з посади заступника міністра оборони має бути і кримінальна відповідальність.
Попри важкий фінансовий стан операторів систем розподілу всі вони здійснюють як підготовчі роботи до осінньо-зимового періоду, так і відновлювані роботи — там, де мережі були пошкоджені обстрілами.
Минувшей ночью военная разведка СБУ с помощью дронов-камикадзе атаковала военные самолеты россиян на Курском аэродроме.
Бывший генпрокурор Украины снова обвинил Байдена и его сына в коррупции
Міністр юстиції Денис Малюська і Центральна Колегія міністерства прийняли рішення щодо корпоративних прав власності на ТОВ "Укрбуд Девелопмент"
Сегодня, 4 февраля, боец ​​Нацгвардии Артемий Рябчук, подозреваемый по делу о расстреле военнослужащих в Днепре, отказался от всех показаний, которые ранее давал правоохранителям.
Сегодня, 4 февраля, судьи Высшего антикоррупционного суда Виктор Маслов, Леся Федорак, Игорь Строгий огласили приговор по делу судьи Славянского горрайонного суда Донецкой области Игоря Минаева в получении взятки.






Загрузка...


Погода, Новости, загрузка...
 
© Информационный проект "Компромат.UA", 2007-2009. Все права защищены.
При использовании материалов ссылка на "Компромат.UA" обязательна.
Created by: © "Компания дизайн и интернет решений AB Design",
Powered by: © "Admin CMS", 2007-2009.
Разработано компанией
AB Design 2007