КОМПРОМАТ.UA | "Еліта-центр" по-донецьки
КОМПРОМАТ.UA
началопоискконтакт

RSS | Блогеры | О нас


СТАТЬЯ


Вулиця Полоцька в Донецьку genplan.donetsk.ua 

"Еліта-центр" по-донецьки

13 марта 2009
  автор: Ярина Матчак  



0
 

Чергова будівельна афера набирає обертів у Донецьку. Інвестори не можуть поділити квартири, а за компанією-підрядником і слід охолов

Люди, які інвестували в омріяні квартири, плекали надію поселитись у новій оселі ще в 2007 році. Будинок на вулиці Полоцькій в Донецьку і досі не здали в експлуатацію, а в самій новобудові відтепер на одну квартиру претендує по чотири людини. Як виявилось, товариство із обмеженою відповідальністю "Донтехліспром" — компанія-підрядник, яка гарантувала інвесторам дах над головою, двічі продавала одне і те саме помешкання різним людям. Таким чином сьогодні практично всі квартири в будинку мають кількох власників. Також, як невдовзі з’ясували інвестори будинку, з’явився третій претендент на квартири — банк.

"Підрядник "Донтехліспром" в 2005 році підписав договір з управлінням капітального будівництва Донецької міськради ("забудовник"), згідно з яким підрядник мав завершити три секції нашого будинку 26а на вулиці Полоцькій, — розповіла "УМ" інвестор Христина Мужецька. — Дім мали ввести в експлуатацію в ІІ кварталі 2007 року". В 2007 році було урочисто відкрито першу секцію новобудови. Здача ж двох інших секцій за невідомих причин відкладалась. "Дім довго не здавали в експлуатацію, і коли ми зрозуміли, що нічого не буде зроблено, компанія-підрядник просто зникла", — каже жінка. Враховуючи ситуацію, інвестори вирішили самостійно завершити будівництво омріяного будинку. "З вересня 2008 по лютий цього року за рахунок додаткових фінансів ми провели необхідні роботи з підготовки будинку до здачі в експлуатацію на загальну суму понад 200 тисяч гривень", — розповідає Христина Мужецька.

Та на цьому афера не закінчилась. Протягом останніх днів у будинку почали з’являтись невідомі люди. Вони почали заявляти про свої права на квартири і повідомили, що в банках у них оформлені кредити на ці квартири. "Як виявилося, в банках були оформлені кредити на підставних осіб "Донтехліспрому" — працівників компанії-підрядника, їхніх родичів, друзів..., — розводить руками Христина Мужецька. — До останнього часу ці кредити погашувались "Донтехліспромом" (поки керівництво компанії не зникло в невідомому напрямку)". Так, за інформацією "УМ", на кожного фіктивного інвестора банком було оформлено по три-чотири квартири (!!!). Сьогодні "тіньові" інвестори намагаються продати нерухомість і погасити заборгованість перед банками".

Що тепер робити, ошукані люди не знають. Шукати правди в компанії-підрядника марно, а міська влада також зарадити не в змозі. Місяць тому горе-інвестори подали заяву в прокуратуру про порушення кримінальної справи за фактом шахрайської схеми продажу квартир. Але досі жодної офіційної відповіді люди так і не отримали. 

А тим часом...

Аферисти вже розробили кілька схем, на які продовжують попадатися довірливі інвестори: "інсценізація будівництва" (майбутнім вкладникам показують виритий котлован, захищену територію і працівників, що нібито готують площу до початку будівництва); "два власники, одна квартира" (при введенні будинку в експлуатацію і видачі документів на право власності одна квартира може знайти відразу кількох господарів); розпродаж квартир (коли посеред будівництва девелоперська компанія стикається з браком коштів на його продовження і заявляє про продаж квартир за неймовірними знижками) та безліч інших методів одурити людей.

источник: umoloda.kiev.ua




Ваше мнение:

Ваше имя *
Ваш e-mail
Ваше сообщение * Сообщения, содержащие оскорбления, ругательства и нецензурные выражения, будут удаляться без предупреждения.



Поля, отмеченные (*), обязательны к заполнению
Код на картинке *


НОВОСТИ
Специалисты Государственной аудиторской службы во время ревизии Бородянского поселкового совета выявили нарушения на 19,8 млн грн при использовании средств, выделенных на восстановление поселка.
У Києві спалахнув новий гучний будівельний скандал, пов’язаний із забудовником — у Подільському районі ЖК “Рибальський”, який мають здати у четвертому кварталі 2023-го, може стати черговим недобудом.
С февраля по июль 2023 года Турция импортировала около 160 600 тонн угля из оккупированных частей Донецкой и Луганской областей. Общая сумма составляет $14,3 млн.
С начала 2023 г. госпредприятие “Мультимедийная платформа иновещания Украины” заключило соглашений на 360 миллионов гривен: в июле были обнародованы заказы на 217 млн грн, а после отставки Александра Ткаченко с должности министра культуры в августе-сентябре заключили договоров еще на 139 млн грн
Командир 2 штурмового батальйону 3 ОШБр Дмитро Кухарчук заяв, що окрім звільнення Ганни Маляр з посади заступника міністра оборони має бути і кримінальна відповідальність.
Попри важкий фінансовий стан операторів систем розподілу всі вони здійснюють як підготовчі роботи до осінньо-зимового періоду, так і відновлювані роботи — там, де мережі були пошкоджені обстрілами.
Минувшей ночью военная разведка СБУ с помощью дронов-камикадзе атаковала военные самолеты россиян на Курском аэродроме.
Бывший генпрокурор Украины снова обвинил Байдена и его сына в коррупции
Міністр юстиції Денис Малюська і Центральна Колегія міністерства прийняли рішення щодо корпоративних прав власності на ТОВ "Укрбуд Девелопмент"
Сегодня, 4 февраля, боец ​​Нацгвардии Артемий Рябчук, подозреваемый по делу о расстреле военнослужащих в Днепре, отказался от всех показаний, которые ранее давал правоохранителям.
Сегодня, 4 февраля, судьи Высшего антикоррупционного суда Виктор Маслов, Леся Федорак, Игорь Строгий огласили приговор по делу судьи Славянского горрайонного суда Донецкой области Игоря Минаева в получении взятки.






Загрузка...


Погода, Новости, загрузка...
 
© Информационный проект "Компромат.UA", 2007-2009. Все права защищены.
При использовании материалов ссылка на "Компромат.UA" обязательна.
Created by: © "Компания дизайн и интернет решений AB Design",
Powered by: © "Admin CMS", 2007-2009.
Разработано компанией
AB Design 2007