КОМПРОМАТ.UA
началопоискконтакт

RSS | Блогеры | О нас


СТАТЬЯ
Вакансія “екзаменатора” суддів: хто претендує на місце члена Вищої кваліфкомісії?


Оксана Хорошун

Таким чином суддю притягнули до дисциплінарної відповідальності: Вища рада правосуддя розглядала дисциплінарну справу “судді Майдану” Оксани Хорошун. Згідно з матеріалами справи, 25-го січня 2014 року суддя заарештувала строком на два місяці чотирьох учасників заворушень біля будівлі Черкаської обласної державної адміністрації 23 січня 2014 року: Владислава Панченка, Романа Зуболея, Бориса Камінського і Павла Грищука.

3 лютого 2014 року Апеляційний суд Черкаської області змінив заарештованим запобіжний захід на не пов’язаний з триманням під вартою — домашній арешт. В той період судді Черкас і Черкаської області арештували 41-го активіста.

За даними Вищої ради правосуддя, при розгляді всіх чотирьох справ суддя допустила ряд процесуальних порушень. Крім цього, Оксана Хорошун не розглянула можливості обрати затриманим міру запобіжного заходу на не пов’язану з триманням під вартою; не врахувала позитивні характеристики затриманих.

На свій захист Оксана Хорошун повідомила, що клопотання про обрання запобіжного заходу 25 січня були її першими рішеннями як слідчої судді. До цього вона розглядала тільки цивільні справи.

В декларації судді за 2017-й рік сталася заміна: власну автівку марки TOYOTA AVENSIS 2008-го року випуску екс-служителька Феміди замінила чужою Volkswagen Jetta 2011-го року випуску. При чому продала свою автівку суддя менш ніж за тисячу доларів: у графі “дохід від відчуження рухомого майна” вона позначила 25 тисяч гривень.

4. Гладій Степан Васильович — Апеляційний суд Києва

Открыть большое изображение

Степан Гладій

З 1993 -го року Гладій був суддею Ленінського районного суду міста Полтави. Через 5 років служитель Феміди змінив суд на Полтавський обласний. У 2009-му став суддею Апеляційного суду Києва, де працює і до сьогодні.

Суддя має надзвичайно велику кількість родинних зв’язків у юридичному колі: зокрема,його дружина Ірина Гладій з 2016-го року працює приватним нотаріусом. Тесть судді Валентин Болгарь ( в якого, до слова, він, згідно з декларацією за 2017-й рік, орендує квартиру) — адвокат більше 30-років.

Зять служителя Феміди Василь Бенедик — теж адвокат, а два племінники — Євген та Олександр, — в минулому працівники військових прокуратур.

У 2012-му дружина судді Ірина Гладій стала власницею квартири на 105 квадратів, при тому що вона з року в рік декларує зовсім невеликі доходи.

Окрім цього, при поданні своєї кандидатури у 2017-му році на посаду члена Вищої ради правосуддя журналісти Bihus.Info зазначали про позичання ним своєму тестю 100 тисяч доларів, при тому, що на той момент дохід судді був — 370 тисяч гривень на рік. За його словами, так кошти з’явилися від продажу квартири та гаража у Полтаві.

5. Гапончук Віктор Васильович — Апеляційний суд Волинської області

Віктор Гапончук з 2006-го року був суддею Любешівського районного суду Волинської області, а з 2010-го року працює в Апеляційному суді Волинської області, де провадить правосуддя і нині.

Суддя брав участь на зайняття вакантної посади судді Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду, однак вибув із конкурсу, отримавши менш за допустимий бал на іспиті. Примітно, що, коли суддя працював у Любешівському райсуді,  Інтернет-видання “Волинь-нова” писала, що він виправдав сільського голову села Люб’язь Любешівського району, якого правоохоронці обвинувачували у хабарництві.

Окрім цього, двоюрідна сестра судді — Юлія Смокович — дружина нинішнього  судді Верховного суду Михайла Смоковича.

 

МАРИНА АНСІФОРОВА

 

1  |  2  |   


НОВОСТИ
На Майдане мужчина с казацким чубом на голове влез на рампу возле Главпочтамта
Ранее Бакумов работал проректором Харьковского национального университета внутренних дел


Загрузка...


Погода, Новости, загрузка...
 
© Информационный проект "Компромат.UA", 2007-2009. Все права защищены.
При использовании материалов ссылка на "Компромат.UA" обязательна.
Created by: © "Компания дизайн и интернет решений AB Design",
Powered by: © "Admin CMS", 2007-2009.
Разработано компанией
AB Design 2007
Loading...