КОМПРОМАТ.UA
началопоискконтакт

RSS | Блогеры | О нас


СТАТЬЯ
Начальник відділу інформаційних технологій прокуратури Сумської області Жерьобкін Валентин Дмитрович. Розслідування "PROSUD".


Открыть большое изображение

 

Дорогою нерухомістю володіє матір прокурора. У 2017 році Ганна Олексіївна Жерьобкіна придбала житловий будинок у селищі Сад. Його площа 144 кв. м.

 

Открыть большое изображение

 

Батько судді Євгенії Анатоліївни Жерьобкіної — Анатолій Петрович Нужний теж займається бізнесом і є співвласником (20%) ТОВ "СУМСЬКИЙ САД" та був керівником нині приватного підприємства "ОБЕРІГ", яке зараз не діє.

 

Открыть большое изображение

 

У його власності з 2014 року є квартира в Сумах, за адресою: вулиця Фабрична, 11. Цей будинок теж є новобудовою. Площа квартири Анатолія Петровича — 126 кв. м.

 

Открыть большое изображение

 

Сьогодні Валентин Дмитрович Жерьобкін обімає не таку важливу та престижну посаду, як ще 4 роки тому. Тим не менше, він досі працює в органах прокуратури та досі обіймає посаду начальника. Ми також змогли побачити, що декларації Валентина Жерьобкіна та його дружини-судді мають неточності та незадекларовані об'єкти нерухомості. Тож, сподіваємося, що правоохоронні органи відреагують на описані нами порушення.

 

Дана інформація буде нами офіційно передана до Національного антикорупційного бюро України, Національного агентства з питань запобігання корупції.

PROSUD

 


1  |  2  |  3  |  4  |   


НОВОСТИ
 
1
© Информационный проект "Компромат.UA", 2007-2009. Все права защищены.
При использовании материалов ссылка на "Компромат.UA" обязательна.
Created by: © "Компания дизайн и интернет решений AB Design",
Powered by: © "Admin CMS", 2007-2009.
Разработано компанией
AB Design 2007