КОМПРОМАТ.UA
началопоискконтакт

RSS | Блогеры | О нас


СТАТЬЯ
Начальник відділу інформаційних технологій прокуратури Сумської області Жерьобкін Валентин Дмитрович. Розслідування "PROSUD".


 

Не має родина прокурора і власних автомобілів. Тому Валентин Жерьобкін, як і його дружина, з 2013 року користуються автомобілем Mersedes-benz ML350 2013 року випуску. Власником автомобіля є батько прокурора. Також Валентин Дмитрович користується TOYOTA Land Cruiser 100 4.2  2003 року. Власником цього майна є матір правоохоронця. Окрім цього, Валентин Жерьобкін володіє причепом та водним засобом.

 

 

Однак близько місяця тому, після смерті батька, вищезгадане авто Mersedes-benz ML350 2013 року випуску Валентин Жерьобкін швидше за все отримав у спадок, адже саме він значиться сьогодні його власником. Це ж стосується і квартири в Києві площею 106 кв. м., за адресою: проспект 40-річчя Жовтня (зараз проспект Голосіївський), 58. Це багатоквартирний будинок, в якому подібне житло коштує щонайменше 5 млн грн. Цього рухомого та нерухомого майна ще немає в електронних деклараціях прокурора.

 

 

Отримуючи подарунки в 2,5 млн грн від батька, Валентин Жерьобкін, вочевидь, може дозволити собі багато заощаджувати. Зокрема у його власності 450 тис. грн та 52 тис. євро готівкою. У дружини Євгенії Анатоліївни — 6,5 тис. доларів та 5 тис. євро.

 

Открыть большое изображение

 

Варто також сказати декілька слів про найближчих родичів прокурора. Зокрема його батько — Дмитро Панасович Жерьобкін був депутатом Великописарівської районної ради від Партії регіонів, а також неодноразово депутатом Сумської облради. Дмитро Панасович Жерьобкін — з 2000 року очолював   приватне сільськогосподарське підприємство "ДРУЖБА", що входить до групи компаній "Кернел". Група компанія "Кернел" є власністю бізнесмена, колишнього нардепа від "Партії регіонів" — Андрія Михайловича Веревського.

 

Открыть большое изображение

 

Цікаво, що Дмитро Панасович Жерьобкін був визнаний винним в скоєнні адміністративного  правопорушення у 2014 році. У судовому рішенні йдеться, що Дмитро Панасович періодично занижував суми сплати податків на суму 430 тис. грн. У судовому засіданні вину Дмитро Жерьобкін свою визнав. І суд присудив йому штраф "в розмірі 85 гривень на користь держави"!

 

Открыть большое изображение

1  |  2  |  3  |  4  |   


НОВОСТИ
 
1
© Информационный проект "Компромат.UA", 2007-2009. Все права защищены.
При использовании материалов ссылка на "Компромат.UA" обязательна.
Created by: © "Компания дизайн и интернет решений AB Design",
Powered by: © "Admin CMS", 2007-2009.
Разработано компанией
AB Design 2007