КОМПРОМАТ.UA | Начальник відділу інформаційних технологій прокуратури Сумської області Жерьобкін Валентин Дмитрович. Розслідування "PROSUD".
КОМПРОМАТ.UA
началопоискконтакт

RSS | Блогеры | О нас


СТАТЬЯ
Начальник відділу інформаційних технологій прокуратури Сумської області Жерьобкін Валентин Дмитрович. Розслідування

Жерьобкін Валентин Дмитрович 

Начальник відділу інформаційних технологій прокуратури Сумської області Жерьобкін Валентин Дмитрович. Розслідування "PROSUD".

05 октября 2018
  автор: Admin EU   

Переважна більшість українських прокурорів, які працювали на керівних посадах в часи Януковича — змогли  вдало уникнути свого звільнення та досі працюють в правоохоронних органах. Безумовно, це навряд чи сприяє перетворенню цього органу на справді незалежний та об'єктивний механізм в системі органів державної влади. Окрім того, частина цих прокурорів періодично порушує правила декларування свого майна, а тому має нести за це відповідальність.
Знайомтесь, начальник відділу інформаційних технологій прокуратури Сумської області — Валентин Дмитрович Жерьобкін.

 


 
 

 

4 жовтня 2018р.

 

 

Валентин Жерьобкін, 1976 року народження, розпочав свою роботу в органах прокуратури у 1998 році. А вже через 10 років він отримав свою першу посаду керівника. 30 жовтня 2008 року його було обрано  прокурором Білопільського району Сумської області. А от про наступні місця роботи Валентина Жерьобкіна можна дізнатися із декларації родинних зв'язків його дружини-судді, про яку ми розкажемо згодом. Валентин Дмитрович очолював прокуратуру Білопільського району до 2012 року, а тоді став прокурором прокуратури Сумського району, де пропрацював до 2014-го. Протягом усього правління Януковича — Валентин Жерьобкін обіймав керівні посади, а після Революції Гідності йде на підвищення. Спочатку стає заступником прокурора Сумської області, а згодом — заступником прокурора м. Суми. Наприкінці 2014 року Валентин Дмитро отримує посаду першого заступника прокурора м. Суми і саме з того часу його кар'єра "пішла вниз". Протягом 2015-2016 років він обіймав посаду заступника начальника відділу нагляду за додержання законів органами внутрішніх справ та посаду прокурора відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції. Свою ж нинішню посаду начальника відділу інформаційних технологій прокуратури Сумської області Валентин Дмитрович отримав 12.07.2016 року.

У ЗМІ Валентина Дмитровича Жерьобкіна звинувачують у тому, що він займався контрабандою, отримав у власність приблизно 10 га землі та займався "кришуванням" бізнесу. Щоправда, жодного підтвердження цих фактів нам знайти не вдалося.
Дружина прокурора Євгенія Анатоліївна Жерьобкіна з 2012 року працює суддею Господарського суду Сумської області. До цього вона була секретарем судового засідання та помічником судді. У 2018 році Євгенія Анатоліївна успішно пройшла кваліфікаційне оцінювання на відповідність обійманій посаді.

Открыть большое изображение

У своєму досьє, яке Євгенія Анатоліївна подавала на кваліфікаційне оцінювання, вона вказала, що її двічі намагалися притягнути до адміністративної відповідальності за порушення ПДР. В першому випадку її було оштрафовано за здійснення зупинки ближче ніж в 10 метрах від пішохідного переходу, а в другому  — за неправомірне перетинання дорожньої розмітки. Проте у двох випадках Євгенія Анатоліївна оскаржила рішення поліцейських у суді.

 

У вільному доступі розміщені декларації прокурора та його дружини за 2010, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 та 2017 роки. За цей період Валентин Дмитрович Жерьобкін заробив майже 1,2 млн грн. Його дружина протягом цього часу отримала трохи більше 1 млн грн заробітної плати. Однак це не всі доходи подружжя. Окрім вищезазначеного, Валентин та Євгенія періодично беруть кредити. Так, в період 2015-2017 років обоє задекларували близько 769 тис. грн отриманих кредитів. Та найбільшим доходом прокурора став грошовий подарунок від його батька — 2,5 млн грн у 2017 році.

 

Открыть большое изображение

1  |  2  |  3  |  4  |   
Ваше мнение:

Ваше имя *
Ваш e-mail
Ваше сообщение * Сообщения, содержащие оскорбления, ругательства и нецензурные выражения, будут удаляться без предупреждения.Поля, отмеченные (*), обязательны к заполнению
Код на картинке *


НОВОСТИ
 
1
© Информационный проект "Компромат.UA", 2007-2009. Все права защищены.
При использовании материалов ссылка на "Компромат.UA" обязательна.
Created by: © "Компания дизайн и интернет решений AB Design",
Powered by: © "Admin CMS", 2007-2009.
Разработано компанией
AB Design 2007