КОМПРОМАТ.UA
(http://compromat.ua/ru/16/90694/index.html)


"ХАЕС" роздала улюбленцям чверть мільярда на модернізацію без відкритих цін

22 июня 2020 | 10:33

ВП "Хмельницька АЕС" ДП "НАЕК "Енергоатом" 11 червня за результатами тендерів уклав дві угоди про технічне переоснащення енергоблоку №2 до кінця 2021 року на загальну суму 255,81 млн грн. Про це повідомляють Наші Гроші, посилаючись на повідомлення у системі "Прозорро".

  • ПрАТ "Техенерго" модернізує систему управління резервних дизель-генераторів за 139,34 млн грн. Йдеться про три комірки резервної дизельної електростанції (РДЕС).

Субпідрядниками є ТОВ "Електропівденьмонтаж" і ТОВ "Промислові захисні покриття".

  • КВП МУ №13 "Електропівденьзахідмонтаж" модернізує розподільчі пристрої 0,4 кВ за 116,47 млн грн. Йдеться про заміну комутаційної апаратури висувного виконання комплектних трансформаторних підстанцій власних потреб 0,4 кВ.

Субпідрядником є ТОВ "ПриладСистеми".

Обидва договори передбачають аванс у розмірі 50% протягом місяця після підписання.

Підсумкові відомості ресурсів та кошториси не опубліковані, що не дозволяє порівняти ціни матеріалів та обладнання з ринковими цінами на предмет можливого завищення.

На обох аукціонах ніхто жодного разу не знижував ціну. В результаті сума переможних пропозицій виявилась усього на 3% нижча від загальної очікуваної вартості закупівель.

Створена в 1999 році львівське "Техенерго" належить директору Володимиру Джало, Володимиру Борисюку та Юрію Флаку. Із 2008 року воно натендерило 1,05 млрд грн.

Нині його єдиним конкурентом було ТОВ Кузнецовське налагоджувально-монтажне управління "Електропівденмонтаж" із Вараша Рівненської області. Суперником зі статутним капіталом 28 800 грн. володіє і керує Володимир Солтис із Луцька.

Створена в 1998 році фірма "Електропівденьзахідмонтаж" із Нетішина Хмельницької області на чолі з Віталієм Васільєвим належить трудовому колективу. Всього із серпня 2016 року вона отримала державних підрядів виключно "ХАЕС" на 495,80 млн грн.

Нині з нею змагалося КолП "Монтажне управління №6 Електропівденьзахідмонтаж" із села Солонка Львівської області, яке контролює директор цієї фірми Роман Співак.

источник: nashigroshi.org

© Информационный проект "Компромат.UA", 2007-2009. Все права защищены.
При использовании материалов ссылка на "Компромат.UA" обязательна.
Created by: © "Компания дизайн и интернет решений AB Design",
Powered by: © "Admin CMS", 2007-2009.

Loading...