КОМПРОМАТ.UA
(http://compromat.ua/ru/16/90614/index.html)


Фірма у справі НАБУ по АРМА пов’язана зі структурами Бродського й Шуфрича

31 октября 2019 | 11:28

Фірма ТОВ "Центр білінгових систем", що фігурує в кримінальному провадженні НАБУ щодо сумнівного продажу піску АРМА на СЕТАМ, пов’язана зі структурами сина нардепа Нестора Шуфрича Олександра Шуфрича та бізнесмена й політика Михайла Бродського. Про це свідчать дані Єдиного реєстру юросіб та системи Prozorro.

Як раніше повідомляла програма "ЦРУ", НАБУ у серпні 2019-го відкрило кримінальне провадження №52019000000000766. Детективи підозрюють, що службові особи АРМА і ГПУ змовилися і продали через СЕТАМ на підконтрольні структури річковий пісок за заниженою у 8 разів вартістю, щоб потім збути товар уже за ринковою ціною.

Купило пісок ТОВ "Центр білінгових систем", записане на Світлану Гришину. Згідно Єдиного реєстру юросіб, ця жінка зареєстрована як фізична особа-підприємець. Під час реєстрації контактним телефоном вказала 380636564565. Цей же номер вказаний як контакний у ТОВ "Степл лтд" — постачальника піску на торгах Prozorro. Бенефіціарами "Степл лтд" значаться син нардепа Нестора Шуфрича Олександр, Світлана та Юрій Бродські (дружина і син політика, бізнесмена Михайла Бродського), а також Юрій Ігнатюк.

За даними "Наших грошей", раніше Світлана Гришина мала прізвище Ліщенко. "Наші гроші" відшукали її сторінку у соцмережі Facebook. Як вказує власниця "Центру білінгових систем", раніше вона працювала юрисконсультом в УІСПУ "Венето" Світлани Бродської.

Річковий пісок арештували і продали за сприяння працівників Державного Бюро Розслідувань. Провадження відкривали за заявою директора ТОВ "Інформагентство Стоп корупції ТВ", дотичний до якого проект журналістських розслідувань "Стоп корупції" глобальна мережа журналістів-розслідувачів GIJN виключила за непрофесіоналізм. Заявник повідомив, що протягом тривалого часу на території Вишеньківської сільської ради Бориспільського району Київської області незаконно видобувають пісок і продають за пособництва правоохоронців. Покази заявник давав у лютому 2018, а провадження №62019100000000094 відкрили у січні 2019-го. Майже рік знадобився слідству для того, аби з’ясувати, що земля, на якій лежить пісок,  належить  ТОВ "Корпорація Віп Хауз", що не має дозволу на користування надрами. У квітні 2019 року пісок визнали речових доказом і арештували, у травні — передали в управління АРМА, а в червні — вже продали.

Як повідомляв "Судовий репортер", саме цей пісок обговорювали на плівках з кабінету заступника міністра МВС Сергія Чеботаря у 2014 році. Його підприємству МВС передала на реалізацію як безхазяйний податкова, оскільки, хоч пісок і розташований на землі "Корпорації Віп Хауз", але намитий без дозволу. Врешті ДП "Спецсервіс" продало пісок фіктивній компанії за мінімальною ціною, і на "плівках Чеботаря"  керівник ДП "Спецсервіс" Василь Петрівський начебто звітує Чеботарю про його продаж через фірму-прокладку.

2017 року Петрівський уклав з прокурором угоду про визнання винуватості. Суд дав йому 4 роки позбавлення волі умовно і оштрафував на 17 тис. грн. Після вироку Петрівський лишився керувати ДП "Спецсервіс" МВС.

“Наші Гроші”

источник: nashigroshi.org

© Информационный проект "Компромат.UA", 2007-2009. Все права защищены.
При использовании материалов ссылка на "Компромат.UA" обязательна.
Created by: © "Компания дизайн и интернет решений AB Design",
Powered by: © "Admin CMS", 2007-2009.

Loading...