КОМПРОМАТ.UA
(http://compromat.ua/ru/16/90609/index.html)


Високопосадовець київської поліції отримав у спадок майже чотири мільйона

16 октября 2019 | 14:02

Оперуповноважений відділу кримінальної поліції ГУНП в м.Києві Олексій Кутьїн отримав у спадок 3,75 мільйона гривень.

Про це стало відомо із суттєвих змін у декларації чиновника Нацполіції.

Ще на початку 2016 року Кутьїн отримав у спадок, але задекларував тільки вчора, 15 жовтня, 3 мільйони 750 тисяч гривень від людини на ім’я Кутьїн Олександр. Зважаючи на те, що по батькові оперуповноважений Олександрович, приходимо до висновку, що спадщину поліціянт отримав від власного тата, при чому більш ніж три роки тому і у готівці.

Наразі невідомо, чому до вчора Кутьїн приховував свій чималий статок. Проте, з декларації кандидата на посаду, поданій у березні цього року, виходить, що оперуповноважений відділу кримінальної поліції ГУНП в м.Києві Олексій Кутьїн — дуже бідна людина. У нього немає ані власного житла, ані автомобіля, ані грошових активів. Але він має дружину, трьох дітей і дев’яносто тисяч гривень кредиту у “ПриватБанку”, оформленого на дружину.

Кутьїн орендує квартиру у столиці на 90 “квадратів” у іноземного громадянина і за 2018 рік задекларував лише 15 тисяч 523 гривні зарплати.

Подарунки від родичів чи третіх осіб у грошовій і негрошовій формі — це, зазвичай, спосіб легалізувати “чорні” прибутки. Чиновники часто вдаються до цього методу.

Антикор


© Информационный проект "Компромат.UA", 2007-2009. Все права защищены.
При использовании материалов ссылка на "Компромат.UA" обязательна.
Created by: © "Компания дизайн и интернет решений AB Design",
Powered by: © "Admin CMS", 2007-2009.

Loading...