КОМПРОМАТ.UA
(http://compromat.ua/ru/16/90150/index.html)


Секс-скандал і дєльож ДБР

 

Секс-скандал і дєльож ДБР

  автор: Admin EU  
08 ноября 2018

Вчора просторами фейсбуччини стала гуляти історія дівчини Наталі Бурейко, — повідомляє на телеграм-канал The_newsroom. Вона начебто познайомилась в Тіндері з пристойним чоловіком, який спершу дуже культурно залицявся, а коли дівча відмовило в тілесному зближенні, став погрожувати і ... слати курячі лапки.

Открыть большое изображение

"Я не планувала писати про це публічно, але порадившись з близькими, змушена зробити це з метою власної безпеки.

Я змушена звернутися за допомогою.

В останні тижні моє життя перетворилося на пекло. Все це якийсь сюрреалізм і нагадує або невдалий розіграш, або фільм жахів. Все почалося з рандомного свайпа в Tinder і ненав'язливого спілкування вечорами. Так я познайомилася з ним, з Олександром. Спершу він здавався галантним чоловіком і джентльменом, обсипав компліментами і надсилав листівки, хвалився своїми зв'язками і положенням в суспільстві.

Потім почав нав'язливо й агресивно наполягати на зближенні, за яке обіцяв мене "озолотити". Після того як я відмовилася і дала зрозуміти, що подальше спілкування небажане, Олександр почав писати образи і погрожувати мені розправою, писати, що я його власність, що я ніхто, що він може робити зі мною все, що дістане мене всюди. Все б це було схоже на погрози в інтернеті від ображеної людини, але вони не припинилися.

Олександр не заспокоївся.

Якимось чином він дізнався про мене все. Адреси мене і моїх близьких, номери телефонів, став писати смс-ки і вимагати контакти, погрожуючи фізичною розправою. А вчора мені прислали квіти і відрубані пташині лапи. Олександр написав, що це він.

Після того як я заблокувала його в Тіндере, мені почали надходити повідомлення з незнайомих номерів в Viber і Telegram".

Открыть большое изображение

 

Чоловіка звуть Олександр Варченко. Його посада називається: "заступник голови департаменту захисту економіки Національної поліції України".

Аргументуючи саме цією обставиною, дівчина повідомила, що не стала іти до поліції з заявою.

А написала у фейсбук, де її полайкали і розшерили тисячі.

Сам герой мовчав кілька годин, а серед ночі написав пост, що його акаунт зламали, дівчину він не знає, а все це через те, що його дружина — заступник голови ДБР.

Открыть большое изображение

 

І тут треба сказати, що за орган під дивною абревіатурою ДБР, йде найзапекліша боротьба останнього року.

Ціна питання — функції цього органу — він може вести слідство проти всіх високопосадовців держави, включаючи президента, а також директора НАБУ.

Рік тому в результаті скандалу з публічним викриттям з цієї посади збили Олександра Горащенкова, який мав стати ставлеником Петра Порошенка на цій посаді.

Другим найвірогіднішим кандидатом був військовий прокурор Анатолій Матіос. Але цей діяч настільки сам по собі, що влада побоялась пустити хитрого лиса наглядати за своїм курятником.

В результаті чергового "договорняка" на Банковій посаду голови ДБР отримав Роман Труба, який до того претендував лише на посаду заступника голови. Його пролобіювала група Олександра Турчинова та Сергія Пашинського.

Посаду заступника голови ДБР отримала Ольга Варченко, вона ж знайома депутата від БПП Олександра Грановського.

Открыть большое изображение

Організатори цієї нехитрої шахматки були впевнені, що Труба буде їх ручним інструментом, але помилилися як і з Володимиром Гройсманом.

Директор ДБР вже влітку став дуже сильно ходити "наліво" від прокладеної йому траєторії.

Одна з версій від народних депутатів, які прічетні до поділу пирога: що начебто Трубу через дружину знайшли два депутата з ігорно-лотерейної колоди БПП, і пообіцяли зробити самостійним гравцем. Олександр Лємєнов, який очолює одну з конкурсних комісій ДБР відверто пише про Олександра Третьякова та Гліба Загорія

"Вони йому сказали, що скоро Петра не буде, а єдина людина, яка залишиться обраною на 5 років — це Луценко. Дали йому грошей, і він повівся. А потім принесли цей подарунок Луценку, а він сказав: а нащо це мені. Несіть назад, де взяли",- розповідає депутат з коаліції, дотичний до подій.

Наприкінці серпня директор ДБР скасував призначення 27 керівників регіональних представництв, які були відібрані конкурсною комісією, де більшість належала б Арсену Авакову.

Після свого спонтанного брифінгу, про який не знала навіть його заступниця Ольга Варченко — а ДБР це колегіальний орган — Труба перестав відповідати на дзвінки від високопоставлених осіб. Зокрема, і Сергія Пашинського, Ігоря Щербини (який його і запропонував) і навіть приймальні Олександра Турчинова.

Люди, які давно знають Трубу, припускали, що він образився за те, що його людей не призначили на керівні посади і пішов на демарш. За ще однією з версій, до цього рішення доклало руку керівництво НАБУ, з яким керівник ДБР уклав меморандум про співпрацю, хоча набушники мали бути підслідними новому слідчому органу.

Чому так — бо директора начебто записали на хабарі за успіх на конкурсі, і повісили на гачок.

За ще однією версією, директор НАБУ занадто зблизився з генеральним прокурором, і вони розіграли тут свою партію. Інтерес Луценка був начебто в тому, щоб цей орган ще довго не працював. Так думають його опоненти, зокрема Олександр Лємєнов.

Як результат, Труба став невигідним всім бенефеціарам цього проекту і вони вирішили його позбутися.

Открыть большое изображение
Роман Труба

Для цього в нагоді став позов нардепа від фракції БПП Юрія Македона, який теж претендував на посаду голови ДБР.

Рішення по ньому мало б бути ухвалено судом на початку листопада. А його місце з великою імовірністю зайняла б Варченко.

І от раптом з її чоловіком стався цей хайп і харрасмент.

Открыть большое изображение
Ольга Варченко

 

Дівчинку, яка звинуватила чоловіка Варченко в домаганнях, шукають. На квартирі її нема. Акаунт від імені чоловіка Варченко, зі слів кіберполіції, фейковий.

Люди, наближені до конфлікту, бачать за ним руку одного депутата з БПП, якого стали називати серед нових інвесторів Труби з ініціалами Г. З.

Видно щось знав Грановський, коли писав пару місяців тому, що ця виборча кампанія буде дуже брудною.

Ось воно вже і почалося.

"Але всі ми чекаємо, коли нарешті на голову Труби нарешті впаде занесена сокира Грановського" — каже один з депутатів.

P.S. Роман Труба несподівано пішов у відпустку, замість нього керує ... Ольга Варченко :)


© Информационный проект "Компромат.UA", 2007-2009. Все права защищены.
При использовании материалов ссылка на "Компромат.UA" обязательна.
Created by: © "Компания дизайн и интернет решений AB Design",
Powered by: © "Admin CMS", 2007-2009.

Loading...