КОМПРОМАТ.UA
(http://compromat.ua/ru/16/90102/index.html)
 

"Київатодор" та "Онур" підозрюють у привласненні мільйонів на неякісному ремонті доріг у Києві за 180 мільйонів

17 сентября 2018 | 14:17

Поліція підозрює посадовців ТОВ "Онур Конструкціон Інтернешнл" та ТОВ "Інгран" із посадовцями Комунальної корпорації "Київатодор" у привласненні бюджетних коштів за попередньою змовою під час проведення капремонту автодоріг, розташованих на території Шевченківського району м. Києва упродовж 2017 року. Про це написала Анна Камєліна у "KиевVласті".

З 1 січня по 31 липня 2017 року КК "Київавтодор" перерахувала "Онуру" 180,74 млн грн. бюджетних коштів. Гроші призначалися на виконання капітального ремонту і реконструкції автодоріг, в тому числі, розташованих на території Шевченківського району Києва.

Слідство встановило, що "Онур" перевів фірмі "Інгран" 1,95 млн грн. нібито на придбання гранітних бордюрів. Але в подальшому, за даними слідства, ці безготівкові кошти перевели в готівку і, найімовірніше, привласнили.

Крім цього, правоохоронці встановили, що "Онур" при виконанні робіт використовував старі бордюри замість нових, як зазначено в кошторисі. За даними слідства, невелика кількість нових бордюрів дійсно була встановлена в місцях великого скупчення людей, проте в інших місцях нові бордюри не використовувалися.

Також слідство вважає, що посадовці "Київавтодору" у змові з "Онуром" привласнювали бюджетні кошти при виконанні будівельних робіт, значно економлячи асфальтобетон при його укладанні. За даними поліції, задля привласнення бюджетних коштів підрядник навмисно не дотримувався нормативів щільності укладки асфальту приблизно на 40%, а також не дотримувався нормативів безпосереднього будівництва автодоріг. В подальшому посадовці "Київавтодору" та "Онуру" отримані кошти привласнювали та розподіляли між собою.

Крім того, під час огляду результатів ремонту доріг встановлено, що виконаний він не в повному обсязі, і для цього, можливо, використовувалися будівельні матеріали, не зазначені в кошторисній документації.

Також слідчі з’ясували, що протягом 2016 року для проведення капремонту проспекту Перемоги в Шевченківському районі Києва "Київавтодор" витратив 402,67 млн грн. бюджетних коштів. Їх отримав той же підрядник — "Онур". Правоохоронці підозрюють, що розкрадання грошей могло бути і в цей період.

Співвласниками ТОВ "Онур Конструкціон Інтернешнл" є Онур Четінджевіз, Ісхан Четінджевіз з Туреччини, керують фірмою Їлдиз Бірол, Кая Бекір, Ібас Ілхамі Тухан і Багйапан Мехмет Емрах.

Засновниками ТОВ "Інгран" є Артем та Андрій Бондар, керівник Юрій Пономаренко, раніше директором був Микола Гіп.

З 2015 року КК "Київавтодор" керує Олександр Густєлєв.

Третім засновником "Онур Конструкціон Інтернешнл" є львів’янин Олег Фаріон, який з 2011 року керує ПП "Глоріо" Олени Караахметоглу, яке управляє рестораном у Брюховичах.

источник: nashigroshi.org

© Информационный проект "Компромат.UA", 2007-2009. Все права защищены.
При использовании материалов ссылка на "Компромат.UA" обязательна.
Created by: © "Компания дизайн и интернет решений AB Design",
Powered by: © "Admin CMS", 2007-2009.

Loading...