КОМПРОМАТ.UA
(http://compromat.ua/ru/16/89947/index.html)


Рейдери в законі або як отримати тисячі кв.м. елітної нерухомості безкоштовно

 

Рейдери в законі або як отримати тисячі кв.м. елітної нерухомості безкоштовно

  автор: Admin EU  
13 апреля 2017

Кримінальний авторитет, раніше судимий і юристка-волонтерка намагаються захопити елітну будівлю в центрі столиці. Як працює схема на мільйон без копійки вкладень розберемось докладніше.

Мешканці елітного району в центрі Києва на Печерську стали свідками подвійного штурму будинку 21 по вул. Добровольчих батальйонів. Силове захоплення відбувалось з перервою у кілька днів. У січні до будівлі, яку реставрують, увірвались три десятки людей в камуфляжі. Від імені офшорної компанії повідомили: у будівлі на кілька тисяч кв.м. — нові господарі.

Замість документів — представниця "замовника" Євгенія Прокопенко показала технічний паспорт, виготовлений ймовірно найближчою до столичного об’єкту — луганською компанією. Народні депутати вирішили розібратись в ситуації. І дуже здивувались, коли знайшли у соціальних мережах цю юристку, яка позиціонує себе як волонтерка — у компанії із … людиною, яку в ЗМІ називають кримінальним авторитетом на прізвисько Вальдемар.

Открыть большое изображение

Як з’ясувалось пізніше, за участі цих і інших персонажів в центрі Києва було реалізовано спробу рейдерського захоплення з використанням класичної схеми "подвоєних" номерів будинків.

23 вересня за рішенням неіснуючого третейського суду і на підставі техпаспорту виробництва Луганської фірми "Експертне-юридичне бюро "Гривня-ПЛЮС" за двома громадянками — Ларисою Шевченко і Іриною Лилик — реєструється право власності на будівлю 3759,9 кв.м. за адресою: Київ, вул.. Добровольчих батальйонів, 19,21, 21а. Яким чином жіночки стали власницями нерухомості на кілька мільйонів і зовсім не гривень — невідомо. Може тому, що, за деякою інформацію, Лариса Шевченко є дружиною відомого торгівця наркотиками і кримінального авторитета Вальдемара?

28 вересня 2016 року просто у повітрі було зареєстроване ТОВ "МАКТРЕЙДКОМ" за адресою вул. Добровольчих батальйонів, 19. Якщо ж не полінуватись і пройти за вказаною адресою — вас охопить здивування, адже будівлі з такою адресою просто не існує в природі. Утім "своїм" реєстраторам і нотаріусам було вірогідно ліньки з’ясувати таку дурницю, як і луга


© Информационный проект "Компромат.UA", 2007-2009. Все права защищены.
При использовании материалов ссылка на "Компромат.UA" обязательна.
Created by: © "Компания дизайн и интернет решений AB Design",
Powered by: © "Admin CMS", 2007-2009.

Loading...