КОМПРОМАТ.UA
(http://compromat.ua/ru/16/3681/index.html)


Родичі загиблих під Донецьком знову судяться з

  5.ua

Родичі загиблих під Донецьком знову судяться з "Пулково"

21 апреля 2008 | 10:36

Другу хвилю судових позовів, що їх подали родичі загиблих в авіакатастрофі під Донецьком пасажирів літака ТУ-154, сьогодні почне розглядати районний суд Санкт-Петербурга.
Тепер родичі вимагатимуть компенсації моральної шкоди. Загалом позовів пів-сотні, в день плануюють розглядати п"ять-сім на загальну сумма у 50-ть мійльнів рублів — це приблизно 2 мільони доларів. Останній судовий розгляд щодо компенсацій родичам загиблих завершився у вересні минулого року. Однак тоді вони заявили, що невдоволені розміром призначених виплат — сумми були від мільона до 400 тисяч рублів, і що обов"язково позиватимуться до Европейського Суду з прав людини.

Нагадаємо, катастрофа літака Ту-154 авіакомпанії "Пулково", що виконував рейс "Анапа — Санкт-Петербурґ", сталася 22 серпня 2006-го року за 45 кілометрів від Донецька. Загинули тоді 160 пасажирів та десятеро членів екіпажу. Винуватцем у кастрофі визнали командира літака.

источник: 5.ua

© Информационный проект "Компромат.UA", 2007-2009. Все права защищены.
При использовании материалов ссылка на "Компромат.UA" обязательна.
Created by: © "Компания дизайн и интернет решений AB Design",
Powered by: © "Admin CMS", 2007-2009.