КОМПРОМАТ.UA
(http://compromat.ua/ru/16/3661/index.html)




forums.nas.gov.ua  | 

"ЗА СОЦІАЛЬНО-ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ НАУКОВЦІВ НАН УКРАЇНИ!"

Відкрите звернення до учасників загальни зборів НАНУ

  автор: nanu.uol.ua  
18 апреля 2008

На жаль, обіцянки не виконуються. Окрім того, багато гострих питань навіть під час зустрічей 19 і 20 березня 2008 р. "повисли".

Згідно з деклараціями численних постанов Бюро Президії НАН України, підкріпленими декларативними заявами нинішнього уряду держави, академічна система повсякчас намагається залучати і навіть закріпляти здібну молодь. Що ж маємо на практиці?! Безліч "чому", на котрі годі сподіватися отримати правдиві офіційні відповіді.

20. 03. 2008 р. відбулася довгоочікувана зустріч молодих науковців з академічним гарантом — президентом НАН України. В душах науковців зародилися певні сподівання: хоча би той мінімум, офіційно обіцяний поважними людьми, знайде своє реальне втілення на практиці. Проте, після зустрічі з Б. Патоном минув вже майже місяць, а жодного офіційного підтвердження усних домовленостей не має, зокрема, не прийнято рішення на рівні постанови Бюро Президії. Тим часом науковці продовжують отримувати реєстрації та ордери терміном на рік, замість безстрокової реєстрації і ордерів за формою — "на період роботи" чи "на період контракту". Отже:

- Чому у 2003-2004 рр. відбувся соціально-скандальний перехід на незрозумілі соціально-правові відносини між випускниками аспірантур з відривом від виробництва за державним замовленням, коли з боку Президії нехтувалося рішення інститутських комісій з розподілу персонального складу? (В графі "надання житла" посвідчення ставлять прочерк).

- Чому упродовж тривалого терміну зазначені вище випускники аспірантур і їх сім’ї були змушені сплачувати більшу суму за проживання у відомчих гуртожитках (без відповідної постанови Бюро Президії)?

- Чому до сьогодні реєстрація та ордери видаються із зазначенням кінцевого строку?

- Чому не дотримуються норми Постанови Кабінету Міністрів України № 985 від 28.07.2004 р. та офіційний припис ГУМВС в м. Києві від 8.02.2008 р. (саме для гуртожитків м. Києва!) про обов’язковість безстрокової реєстрації громадян?

- Чому не відмінено Постанову Бюро Президії НАНУ № 206 від 5. 07. 2006 р., яка, зокрема, надає формальні підстави для не поселення чи виселення науковців (штатних працівників, які закінчили аспірантуру з відривом від виробництва за держзамовленням)) і сімейних аспірантів?

- Чому до цього часу в системі НАН України виявилася так би мовити не розробленою форма офіційної типової угоди, згідно з Додатком 1 до Постанови Кабінету Міністрів України № 309 від 1. 03. 1999 р.?

- Чому, відповідно до численних постанов Бюро Президії НАН України, здібну молодь декларативно постійно залучають і закріпляють, а на практиці відбуваються девіантні відхилення?

- Чому перелічені відхилення від соціально-правових чи-то приписів, чи-то норм в системі НАН України відбувалися без відповідних постанов Бюро Президії, окрім сумнозвісної № 206 від 5. 07. 2006 р.?

- Чому не прописано достатньо дієвого механізму соціально-правового захисту інших категорій працівників (не науковців) НАН України?

- Яким чином будуть врегульовані соціально-правові моменти при переселення мешканців гуртожитку № 2, котрі мають постійні прописки, перебувають на кварт обліку за місцем проживання?

- Чому не беруться до уваги альтернативні програми забезпечення житлом працівників НАН України, а наполегливо утверджується лише один спосіб — так зване службове житло через закупівлю квартир за ринковими цінами?

-                             чому… чому… чому… Чому???

17 квітня 2008 р.

источник: narodna.pravda.com.ua

© Информационный проект "Компромат.UA", 2007-2009. Все права защищены.
При использовании материалов ссылка на "Компромат.UA" обязательна.
Created by: © "Компания дизайн и интернет решений AB Design",
Powered by: © "Admin CMS", 2007-2009.