КОМПРОМАТ.UA
(http://compromat.ua/ru/16/22021/index.html)


Леся Гонгадзе: Сьогодні Леонід Кучма повернув мене до життя

Леся Гонгадзе  |  umoloda.kiev.ua

Леся Гонгадзе: Сьогодні Леонід Кучма повернув мене до життя

05 марта 2009 | 19:26

Матір журналіста Георгія Гонгадзе Леся Гонгадзе шокована заявою екс-президента України Леоніда Кучми про те, що її син живий. Про це вона сказала у коментарі.

Почувши від журналіста ЗІКу про заяву Леоніда Кучми, мати журналіста гірко розплакалася. "Скільки можна мене мучити!", — такою була її перша реакція.

За словами матері Георгія Гонгадзе, сьогодні річниця смерті її батьків, вона їздила на цвинтар. "Потім я пішла до книгарні, щоб знайти якісь старі публікації, з яких я можу щось нове довідатися, бо в мене немає комп’ютера та Інтернету, щоб читати інформагентства. Потім мені подзвонили ви і сказали, що Кучма таке заявив. Я шокована", — такими були слова пані Лесі.

"Я наполягала з першої хвилі (відтоді, як вперше потрапила до моргу) і говорю це сьогодні — таращанське тіло — це не мій син. Багато років на мене тиснули: вмовляли, наполягали, вимагали, погрожували, аби я дала дозвіл на поховання "таращанського тіла". Я не могла б вчинити так щодо свого сина, бо це моя дитина. Звісно, я християнка і мене це мучить. Отож я могла б поховати чужу людину, але як неопізнану особу, я б доглядала за могилою", — сказала Леся Гонгадзе.

"Я не маю претензій ні до Леоніда Кучми, ні до Віктора Ющенка. Ні до кого! Я розумію, що вони залежні люди, раби Системи, яку самі створили. Все в Божих руках", — зазначила Леся Гонгадзе.

"Сьогоднішній вчинок Леоніда Кучми — це вияв людяності. Вдячна йому, що він знайшов в собі силу і мужність сказати це. Гадаю, це йому було нелегко. Я дякую йому за промінчик надії. Він повернув мене до життя. У нього є людське серце", — сказала мати журналіста.

Довідка. Колишній Президент України Леонід Кучма сподівається, що український журналіст Георгій Гонгадзе живий. Про це він сказав сьогодні під час відеомосту Київ-Москва-Тбілісі-Єреван "Україна та СНД під час світової фінансової кризи".

"Деякі кажуть, мені це більше подобається, може, він живий. Я знаю, що ті депутати Верховної Ради України, які їздили в Німеччину та здійснювали експертизу частинки тіла, знайденого в Київській області, то та експертиза не підтвердила, що це тіло Г. Гонгадзе. Є хоч одна зачіпка", — сказав Л.Кучма.

Як повідомляє УНІАН, водночас він висловив упевненість у тому, що зникнення Г. Гонгадзе є політичною акцією.

"Людину, якщо її вбили, убивають в одному місці, потім через день або через два ховають у іншому місці, але так, щоб його обов`язково знайшли", — сказав він.

Л. Кучма зазначив, що Г.Гонгадзе він не знав особисто й бачив його тільки один раз на прес-конференції.

Він зазначив, що його можна підозрювати, що він щось не зробив для з`ясування всіх обставин справи, але Віктор Ющенко робив усе, щоб на цьому поставити крапку.

Л. Кучма наголосив, що в будь-якому разі в цій справі не все ще сказано, тому що досі не зрозуміло, хто за всім цим стоїть.

источник: zik.com.ua

© Информационный проект "Компромат.UA", 2007-2009. Все права защищены.
При использовании материалов ссылка на "Компромат.UA" обязательна.
Created by: © "Компания дизайн и интернет решений AB Design",
Powered by: © "Admin CMS", 2007-2009.