КОМПРОМАТ.UA | Рідна фірма радника голови ОДА продала лабораторії захист дорожче ринку
КОМПРОМАТ.UA
началопоискконтакт

RSS | Блогеры | О нас


НОВОСТЬ

Рідна фірма радника голови ОДА продала лабораторії захист дорожче ринку

10 июля 2020 | 11:380
 

ДУ "Дніпропетровський обласний лабораторний центр МОЗ України" 3 липня уклала п’ять угод з ТОВ "Науково виробниче підприємство Укроптмед" щодо боротьби з коронавірусом на 18,15 млн грн. Про це повідомляється у системі "Прозорро", пишуть "Наші гроші"

Протягом трьох місяців після авансу поставлять обладнання, витратні матеріали і засоби діагностики та захисту виробництва Китаю. Перелік із цінами наведено в таблиці нижче.Ціна перевищує ціни інших закупівель в інших областях, наприклад, на Вінниччині. Так, нещодавно Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги замовив одноразові нестерильні комбінезони з ламінованого спанбонду 45 г/кв. м на третину дешевше — по 350 грн. А Вінницька обласна клінічна дитяча інфекційна лікарня замовила одноразові нестерильні комбінезони з ламінованого спанбонду 55 г/кв. м разом з високими бахілами і шапочкою майже в півтора раза дешевше — по 320 грн.

Крім того, днями Харківська міська дитяча клінічна лікарня №24 замовила одноразові нестерильні комплекти із брюк і сорочки з СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд) 35 г/кв. м, халата з ламінованого СМС 35 г/кв. м, бахіл і фартуха з ламінованого спанбонду 45 г/кв. м, щитка, маски, напівмаски і рукавичок на чверть дешевше - по 360 грн.

В "Епіцентрі" комбінезони з ламінованого спанбонду 50 г/кв. м продають по 253 грн.

Нещодавно Закарпатський обласний лабораторний центр замовив дві такі системи іншому постачальнику на 16% дорожче — по 1,25 млн грн. А на торгівельній платформі "Alibaba" вони в півтора раза дорожчі — $60 тис, або 1,62 млн грн. без урахування вартості доставки.

На "Alibaba" вони продаються вдвічі дешевше — по $10 тис, або 269 тис грн. без доставки.

На "Alibaba" їхня ціна різниться в межах $19-100 тис, або 512 тис грн. — 2,69 млн грн.

Засновницею дніпровського "НВП Укроптмед" є Рита Пістунова з Дніпропетровщини, а директоркою — Наталія Кас’янова. Створена в 1999 році фірма вперше отримала підряди.

Крім того, Рита Пістунова володіє та керує ТОВ "Виробниче підприємство Укроптика".

За даними системи "YouControl", до 2005 року засновниками "НВП Укроптмед" були ТОВ "Здоров’я і екологія" та Геннадій Падалко, а в 1999 році — Всеукраїнська асоціація працівників підприємств по виготовленню та реалізації окулярної оптики "Укроптика".

Геннадій Вадимович Падалко є сином головної лікарки КП "Дніпропетровський обласний перинатальний центр зі стаціонаром" Людмили Падалко, яку називали особистим лікарем Юлії Тимошенко. Він очолював Державну інспекцію з контролю якості лікарських засобів за часів уряду Тимошенко з 2008 року. А зараз він, будучи позаштатним радником голови Дніпропетровської ОДА Олександра Бондаренка, призначений головою надзвичайної протиепідемічної комісії при Дніпропетровській ОДА та Дніпропетровській облраді.

 

источник: nashigroshi.org
Ваше мнение:

Ваше имя *
Ваш e-mail
Ваше сообщение * Сообщения, содержащие оскорбления, ругательства и нецензурные выражения, будут удаляться без предупреждения.Поля, отмеченные (*), обязательны к заполнению
Код на картинке *


НОВОСТИ
Глава киберполиции скрыл дом в Киеве за 7,5 млн Глава киберполиции скрыл дом в Киеве за 7,5 млн Глава киберполиции скрыл дом в Киеве за 7,5 млн Начальник департамента киберполиции Украины Александр Гринчак не задекларировал дом площадью 221 квадратный метр в Киеве, которым официально владеет его мать, но в котором живет он сам. Об этом рассказывается в опубликованном сегодня расследовании агентства "Следствие инфо". Сообщается, что дом м расположен на территории жилого комплекса "Итальянский квартал" на берегу Днепра в Оболонском районе столицы. Этот городок состоит из нескольких десятков таунхаусов, вилл и так называемых "виллет" — двухэтажных домов, рассчитанных на две семьи. Читайте также: В Киев ограничили въезд крупногабаритного транспорта В одной из таких виллет в 2016 году приобрела жилье мать нынешнего руководителя киберполиции Людмила Гринчак. А в ноябре 2017 года Киевсовет своим решением передал Людмиле Гринчак в собственность земельный участок под этим домом. По подсчетам журналистов, жилье на 221 квадрат в "Итальянском квартале" может стоить от 7,5 миллиона гривен. При этом сообщается, что Гринчак не обладает никаким бизнесом, которым можно было бы объяснить происхождение средств на покупку этой недвижимости. В декларациях о доходах за 2016-2018 годы Александр Гринчак указывал свою мать как члена семьи, но о доме не вспоминал. Журналисты выяснили, что киберполицейский с семьей сейчас может жить именно там, потому что у дома матери Гринчака на территории "Итальянского квартала" зафиксировали автомобиль, которым пользуется его жена. Гринчак возглавляет департамент киберполиции Украины около года. В общем в структуре МВД он работает с 1995 года.


Загрузка...


Погода, Новости, загрузка...
 
© Информационный проект "Компромат.UA", 2007-2009. Все права защищены.
При использовании материалов ссылка на "Компромат.UA" обязательна.
Created by: © "Компания дизайн и интернет решений AB Design",
Powered by: © "Admin CMS", 2007-2009.
Разработано компанией
AB Design 2007
Loading...