КОМПРОМАТ.UA | Суддя Деснянського районного суду міста Києва Олена Василівна Журавська. Розслідування "PROSUD".
КОМПРОМАТ.UA
началопоискконтакт

RSS | Блогеры | О нас


СТАТЬЯ
Суддя Деснянського районного суду міста Києва Олена Василівна Журавська.
Розслідування

Олена Журавська 

Суддя Деснянського районного суду міста Києва Олена Василівна Журавська. Розслідування "PROSUD".

03 декабря 2019
  автор: Admin EU  0
 

Почала працювати помічницею, а далі старшою помічницею прокурора Дарницького району Києва. Впродовж 2007 — 2008 років Журавська обіймала посаду прокурора відділу участі прокурорів при розгляді справ Апеляційним судом Києва управління підтримання державного обвинувачення Прокуратури Києва. 

У 2008 році Олену Василівну указом президента призначили суддею Деснянського районного суду Києва, де вона працює й до нині. Чинний секретар ради суддів України.У часи Майдану Олена Журавська засуджувала невинних учасників протестів. Так, відправила за ґрати 19-річного євромайданівця Сергія Мартинюка, якого в розпал протестних подій затримали правоохоронці по вулиці Інститутській. За словами судді, хлопець був агресивний і навіть побив беркутівців. Відповідно до даних прокурора, хлопець побив понад 100 правоохоронців, а його вину підтверджували вилучені при затримані докази — каска і кофта. Під час співбесіди Журавська переконувала ВККС, що Мартинюк не був проти ув'язнення і взагалі не вважала його учасником Майдану.

Судила вона й учасників поїздки Автомайдану до Межигір’я. Олена Василівна на три місяці позбавила водійських прав О. Сємак. Справа слухалась за відсутності водійки, а в матеріалах було пропущене прізвище інспектора ДАІ, котрий виписував протокол. На думку Громадської ради доброчесності, постанова є не вмотивованою. Тут Журавська теж стверджувала, що навіть не здогадувалась, що ця справа стосується подій Майдану.

Ми звертались до Вищої ради правосуддя зі скаргою на ці дії Журавської, але відомий Павло Гречківський, який розглядав скаргу, повернув її без розгляду. А тому суддя уникла будь-якої відповідальності за засудження невинних.

У своїй декларації доброчеснсоті за 2016 рік Журавська вказала про те, що нею не ухвалювалися рішення про притягнення до відповідальності осіб, які були учасниками масових акцій протесту.

Вказані рішення Журавська відмовилась оприлюднювати в реєстрі, мовляв, вони не підлягають публікації, що є відвертою неправдою.

Ми порахували сукупний дохід Олени Журавської та її чоловіка  за 2014, 2015, 2016, 2017 та 2018 роки. Упродовж вказаного періоду суддя декларувала винятково суддівську зарплату. За п’ять років держава їй виплатила 1,34 млн грн винагороди.

Чоловік Заза Берікашвілі бувпрокурором із нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері Київської прокуратури, але з 2017-го декларує лише пенсію в межах двохсот тисяч гривень на рік.  Раніше був помічником нардепа сьомого скликання Васильєва Геннадія Андрійовича, який недовго працював генпрокурором у часи Кучми.

Олена Василівна з 2007 року володіє земельною ділянкою на Чернігівщині. Також у неї є наділ 0,1 га в Києві, від рішення Київради для індивідуального житлового, гаражного і дачного будівництва. За мапою це лісовий масив. 


1  |  2  |   
Ваше мнение:

Ваше имя *
Ваш e-mail
Ваше сообщение * Сообщения, содержащие оскорбления, ругательства и нецензурные выражения, будут удаляться без предупреждения.Поля, отмеченные (*), обязательны к заполнению
Код на картинке *


НОВОСТИ
Он, якобы, взял деньги за лекарства — и не привёз их
Маски, которые представители Офиса президента завезли в Украину по завышенным ценам, прикрываясь гуманитарными грузами, продавали втридорога на тендерах и государственным учреждениям
Сразу после утверждения Алексея Любченко на должности председателя Государственной таможенной службы Кабмин назначил нового главу Государственной аудиторской службы.
Экс-начальник Николаевской таможни Роман Криль, уволенный по результатам проверки, через суд пытается вернуться на службу, чтобы возглавить одесскую налоговую.
Консула України в Бельцях відсторонили від виконання обов’язків після того, як на його адресу надійшло звинувачення про зґвалтування неповнолітньої громадянки Молдови.
Как следует из переписки, народный депутат понимает незаконность своих действий.
Еднак известен как совладелец одного из крупнейших игроков на рынке леса


Загрузка...


Погода, Новости, загрузка...
 
© Информационный проект "Компромат.UA", 2007-2009. Все права защищены.
При использовании материалов ссылка на "Компромат.UA" обязательна.
Created by: © "Компания дизайн и интернет решений AB Design",
Powered by: © "Admin CMS", 2007-2009.
Разработано компанией
AB Design 2007
Loading...