КОМПРОМАТ.UA | Рейдерську схему групи "Лан" очолює суддя — високопосадовець
КОМПРОМАТ.UA
началопоискконтакт

RSS | Блогеры | О нас


НОВОСТЬ

Рейдерську схему групи "Лан" очолює суддя — високопосадовець

31 октября 2019 | 12:000
 

У жовтні 2019 року київськими правоохоронцями викрита група осіб на чолі з громадянином Михайлом Срібнюком (власник групи компаній "Лан"), яка упродовж 2003 року та по теперішній час незаконно заволоділа акціями та майном великого господарського підприємства "Гермес", яке знаходилось в м. Києві по вул. Сімї Хохлових, 11/2 та мало розгалужену мережу складських приміщень та магазинів в м. Києві і області. Ринкова вартість незаконно привласненого майна на даний час перевищує двадцять мільйонів доларів США, пише Антикор.

Кримінальне провадження відкрито за статтею 190 ч. 4 Кримінального кодексу України (шахрайство), за вчинення злочину передбачена кримінальна відповідальність до 12 років позбавлення волі.Досудовим розслідуванням встановлено, що до рейдерської схеми М.Срібнюка та його спільників із заволодіння майном ВАТ "Гермес" причетний один із високопосадовців судової влади, який на даний час займає керівну посаду в одному з найвищих судів України. Взаємозв’язок М.Срібнюка та судді встановлено та задокументовано. За даними джерел у слідчих органах, високопосадовець упродовж багатьох років забезпечує М. Срібнюку "вирішення" в судах питань, а також отримує неправомірну вигоду (50% прибутку) від діяльності групи компаній "ЛАН", яку не декларує, та сума яких може сягати десятків мільйонів гривень щорічно. Законодавством України передбачена кримінальна відповідальність за ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації) КК України. У разі доведення участі зловмисника у рейдерських схемах йому можуть бути висунуті і додаткові обвинувачення.

Крім цього, є інформація про те, що високопосадовець контролює разом із М.Срібнюком кіпрські офшорні компанії "Олфактс оперейшн", "ЕС.АЙ.Сайло сервісез Лімітед", "Аленер капітал Лімітед", на які переоформлено отримане завдяки рейдерству майно ВАТ "Гермес", та корпоративні права підприємств групи "ЛАН". На теперішній час органом досудового розслідування підготовлено міжнародні доручення щодо перевірки законності надходження коштів на вказані компанії.

Судова реформа Президента Зеленського, зокрема реформування вищих судів, має стати дієвим механізмом розірвання корупційних зв’язків бізнесу та судової влади, сформованих у попередні часи. Окрім кадрових ротацій, можна очікувати і показових процесів над новими суддями-колядниками.

Олег Бойко

Ваше мнение:

Ваше имя *
Ваш e-mail
Ваше сообщение * Сообщения, содержащие оскорбления, ругательства и нецензурные выражения, будут удаляться без предупреждения.Поля, отмеченные (*), обязательны к заполнению
Код на картинке *


НОВОСТИ
Глава киберполиции скрыл дом в Киеве за 7,5 млн Глава киберполиции скрыл дом в Киеве за 7,5 млн Глава киберполиции скрыл дом в Киеве за 7,5 млн Начальник департамента киберполиции Украины Александр Гринчак не задекларировал дом площадью 221 квадратный метр в Киеве, которым официально владеет его мать, но в котором живет он сам. Об этом рассказывается в опубликованном сегодня расследовании агентства "Следствие инфо". Сообщается, что дом м расположен на территории жилого комплекса "Итальянский квартал" на берегу Днепра в Оболонском районе столицы. Этот городок состоит из нескольких десятков таунхаусов, вилл и так называемых "виллет" — двухэтажных домов, рассчитанных на две семьи. Читайте также: В Киев ограничили въезд крупногабаритного транспорта В одной из таких виллет в 2016 году приобрела жилье мать нынешнего руководителя киберполиции Людмила Гринчак. А в ноябре 2017 года Киевсовет своим решением передал Людмиле Гринчак в собственность земельный участок под этим домом. По подсчетам журналистов, жилье на 221 квадрат в "Итальянском квартале" может стоить от 7,5 миллиона гривен. При этом сообщается, что Гринчак не обладает никаким бизнесом, которым можно было бы объяснить происхождение средств на покупку этой недвижимости. В декларациях о доходах за 2016-2018 годы Александр Гринчак указывал свою мать как члена семьи, но о доме не вспоминал. Журналисты выяснили, что киберполицейский с семьей сейчас может жить именно там, потому что у дома матери Гринчака на территории "Итальянского квартала" зафиксировали автомобиль, которым пользуется его жена. Гринчак возглавляет департамент киберполиции Украины около года. В общем в структуре МВД он работает с 1995 года.


Загрузка...


Погода, Новости, загрузка...
 
© Информационный проект "Компромат.UA", 2007-2009. Все права защищены.
При использовании материалов ссылка на "Компромат.UA" обязательна.
Created by: © "Компания дизайн и интернет решений AB Design",
Powered by: © "Admin CMS", 2007-2009.
Разработано компанией
AB Design 2007
Loading...