КОМПРОМАТ.UA
началопоискконтакт

RSS | Блогеры | О нас


СТАТЬЯ
Суддя Деснянського районного суду Києва Ольга Валентинівна Кошова. Розслідування "PROSUD".

Дмитро Чернушенко, з яким Ольга Кошова нібито не поділяє спільний побут, донедавна працював головним консультантом у Конституційному Суді України.  Однак, на відміну від Ольги Валентинівни, він продовжував вказувати в декларації трьох доньок та батьків включно з біглим на той момент суддею Антоном Чернушенком як своїх співмешканців.

За версією слідства, саме Дмитро Чернушенко був автором СМС-повідомлень, адресованих батькові — голові Апеляційного суду м. Києва. Тоді радник Авакова Антон Геращенко публікував виписки з конфіскованого телефона Чернушенка із заздалегідь визначеними рішеннями та конкретними вказівками.

Після інциденту з затриманням батька Чернушенку молодшому оголосили про підозру та обрали міру запобіжного заходу — арешт з можливістю внесення застави 6 млн грн. Така велика сума швидко знайшлася в захисника Миколи Єременка З того часу ані ГПУ, ані інші джерела не повідомляли про винесення вироку Дмитру Чернушенку.

Схоже, справа розслідується четвертий рік поспіль і досі не направлена до суду. З реєстру видно, що у травні 2019 слідство зверталося до суду з проханням вилучити копії програмного забезпечення та всієї інформації, яка міститься в базі даних "АСЕД Апеляція" за період 01.01.2014 по 21.06.2015. Це система авторозподілу та реєстрації справ, з якою махлював Чернушенко старший.  

Чим же нині займається підозрюваний? Вища кваліфікаційна комісія рекомендувала у 2016 році тодішній Вищій раді юстиції призначити Дмитра Чернушенка суддею Фастівського міськрайонного суду Київської області. Однак з огляду на кримінальний шлейф та участь у бійці з охоронцями нічного клубу ВРЮ не наважилась на такий крок і відмовила у призначенні кандидатури.

За даними реєстру юридичних осіб, Чернушенко Дмитро Антонович нині є директором створеного у 2018 році ТОВ "ОУ АЙ ЕС", що спеціалізується на оптовій торгівлі.

У минулорічній декларації Ольги Кошової вписана єдина автівка — Lexus NX300H 2015 року виробництва. Вживаний автомобіль такої моделі коштує понад мільйон гривень. Записаний він на маму Кошову Марію Іванівну, попереднім місцем роботи якої є Київська центральна клінічна лікарня МОЗ України.

Зі слів Ольги Валентинівни, Lexus придбаний батьками за позичені кошти. Нібито батько у період з 2002 по 2016 рік отримав 15 кредитів у кредитної спілки, коли був пенсіонером. Розміри "різні": від 10 тис. грн до 25. Показала розписки від позикодавців, серед яких є друг та сусід батька Ліщенко Олександр.

Додатково нагадаємо, що суддя продала елітний позашляховик Land Rover за допорогові 149 000 грн. Ще один позашляховик ми побачили на подвір’ї будинку під час зйомки — задекларований Lexus, власницею якого є мати судді.

Також з даних МВС нам стало відомо, колишній чоловік Дмитро Чернушенко у кінці березня 2019-го зареєстрував автівку Mazda 6.

За результатами співбесіди, проведеної у липні 2018 року, Вища кваліфікаційна комісія суддів оголосила Ользі Кошовій перерву. Мабуть, не змогла визначитись у її доброчесності відразу. Таким чином, суддя перебувала у невизначеному статусі впродовж року, і лише на 27 червня 2019 ВККС призначила повторну співбесіду для визначення рівня компетенції та відповідності обійманій посаді. Враховуючи попередні неоднозначні рішення комісії, зокрема у випадку з Олегом Глуханчуком, у Кошової є непогані шанси лишитися у мантії.

 

prosud.info


1  |  2  |   


НОВОСТИ
Игорь Петренко, кандидат политических наук и эксперт МЦПИ, об Игоре Луценко, Викторе Шокине и продажной информации для Джулиани.


Загрузка...


Погода, Новости, загрузка...
 
© Информационный проект "Компромат.UA", 2007-2009. Все права защищены.
При использовании материалов ссылка на "Компромат.UA" обязательна.
Created by: © "Компания дизайн и интернет решений AB Design",
Powered by: © "Admin CMS", 2007-2009.
Разработано компанией
AB Design 2007
Loading...