КОМПРОМАТ.UA | Голова Вінницького окружного адміністративного суду Олександр Ванадійович Вільчинський. Розслідування "PROSUD".
КОМПРОМАТ.UA
началопоискконтакт

RSS | Блогеры | О нас


СТАТЬЯ
Голова Вінницького окружного адміністративного суду Олександр Ванадійович Вільчинський. Розслідування

 

Голова Вінницького окружного адміністративного суду Олександр Ванадійович Вільчинський. Розслідування "PROSUD".

11 июня 2019
  автор: Admin EU  0
 

Голова суду з Вінниці Олександр Вільчинський один із тих, хто приїжджав на день народження до одіозного Євгена Аблова, де святкував разом із Сергієм Ківаловим, головою Вищої кваліфікаційної комісії суддів Сергієм Козьяковим та ще двома членами Комісії. Схоже, таке знайомство пішло на користь: попри наявність червоної картки від громадськості, йому вдалося заручитися підтримкою комісії.

Знайомтеся, голова Вінницького окружного адміністративного суду — Олександр Ванадійович Вільчинський.Начальник виробництва (ВКФ "Антік"), бухгалтер, економіст (ТОВ "Горинь") і державний податковий інспектор — саме на таких посадах працював Олександр Вільчинський до того, як перейти в Староміський районний суд Вінниці керівником апарату.

У 2009 році указом президента його призначили на посаду судді Вінницького окружного адміністративного суду у межах п’ятирічного строку.  Вже через три роки його призначено головою суду. У квітні 2014 року набув чинності Закон України "Про відновлення довіри до судової влади в Україні" і Вільчинський втратив посаду голови. Тоді громадськість протестувала проти його призначення і головою суду став інший суддя. Однак уже через рік, а саме у 2015-му, попри протести громадськості, Олександра Ванадійовича знову обрали головою, яким він працює досі. Того ж 2015 року Верховна Рада обрала Вільчинського суддею на необмежений термін.

Олександр Вільчинський може бути кумом Володимира Гройсмана. За відомостями видання "Інформаційна Вінниччина", саме тодішній Голова Верховної Ради міг лобіювати його на посаду голови Вінницького окружного адміністративного суду. Але під час співбесіди суддя заперечив, що чинний прем’єр-міністр хрестив йому сина чи доньку.

Раніше журналісти slidstvo.info зафільмували Олександра Вільчинського на дні народженні Євгена Аблова, куди також приходили члени ВККС: Тарас Лукаш, Володимир Бутенко та голова Сергій Козьяков. А ще там були Сергій Ківалов, головний військовий прокурор Анатолій Матіос, голова Касаційного адміністративного суду Михайло Смокович, член Вищої ради правосуддя Олег Прудивус.

До речі, на співбесіді з Вільчинським у ВККС головував Володимир Бутенко, той самий, який разом із суддею сидів за святковим столом на дні народженні Аблова. За усіма стандартами це очевидний конфлікт інтересів, який ставить під сумнів об’єктивність результати оцінювання Вільчинського. Але у ВККС не побачили з цим жодних проблем і Бутенко не заявляв самовідводу.

На співбесіді суддя підтвердив знайомство з Євгеном Абловим. Мовляв, вони є товаришами і колегами, а познайомились ще під навчання у ЗВО. Приїхав із Вінниці на день народження друга у робочий час. Але стверджував, що дружині треба було в лікарню, а до Аблова заскочив "по дорозі".

Ми проаналізували декларації Олександра Вільчинського за 2012, 2013, 2014, 2015, 20162017 та 2018 роки з погляду фінансових надходжень. Суддя декларував переважно державну винагороду, але нещодавно заробив 450 000 грн від продажу рухомого майна. Вірогідно, йдеться про автомобіль Toyota Rav4, придбаний раніше за 466 480 грн. Також одноразово Вільчинський взяв 21 082 грн матеріальної допомоги.

Водночас дружина Наталія Вільчинська має доволі пристойний дохід від підприємництва у сфері роздрібної торгівлі. Зокрема, за підсумками 2018 року, вона заробила 1,38 млн грн.

У власності Олександра Ванадійовича та його дружини чотири земельні ділянки на Вінниччині та одна під Києвом. Зокрема суддя розпоряджається разом з сестрою Інною Левицькою спадковими 5,77 га. Нині наділ переданий в оренду СВК "Колос"  під 8% терміном на сім років.

Окрім цього, на Вільчинського з 2010 року записана невелика ділянка під Вінницею площею 0,07 га.

Торік Вільчинській Наталії Василівні подарували ділянку для громадської забудови у смт Літин Вінницької області площею 0,28 га. Згідно з картою там розміщені споруди, але не відображені у майновій декларації.

Вартість землі — 49 000 грн, втім, у розділі "Доходи, у тому числі подарунки" суддя чомусь не показав цей дарунок у негрошовій формі.

Открыть большое изображение

Ще дві ділянки для будівництва Наталія Василівна купила навесні 2019 року в елітному селі Козин під Києвом, де живе багато українських можновладців.

Открыть большое изображение

1  |  2  |  3  |   
Ваше мнение:

Ваше имя *
Ваш e-mail
Ваше сообщение * Сообщения, содержащие оскорбления, ругательства и нецензурные выражения, будут удаляться без предупреждения.Поля, отмеченные (*), обязательны к заполнению
Код на картинке *


НОВОСТИ
На Майдане мужчина с казацким чубом на голове влез на рампу возле Главпочтамта
Ранее Бакумов работал проректором Харьковского национального университета внутренних дел


Загрузка...


Погода, Новости, загрузка...
 
© Информационный проект "Компромат.UA", 2007-2009. Все права защищены.
При использовании материалов ссылка на "Компромат.UA" обязательна.
Created by: © "Компания дизайн и интернет решений AB Design",
Powered by: © "Admin CMS", 2007-2009.
Разработано компанией
AB Design 2007
Loading...