КОМПРОМАТ.UA
началопоискконтакт

RSS | Блогеры | О нас


СТАТЬЯ
Час колотися — хто замовив Катю Гандзюк?

Вона свідомо відмовлялася від посад і обов’язків, які традиційно пов’язані з грошима. Вона не мала стосунку до тендерів, розподілу землі, реклами, тощо. Саме тому після трьох місяців брудних кампаній проти Каті жодного доказу заробляння грошей у владі ніхто так і не зміг надати. Бо їх просто не існує. Катя намагалася зробити все для того, щоб звинуватити її в корупції було майже неможливо — займалася внутрішнім розпорядком роботи виконкому, документообігом, печатками, медіаполітикою і загальним баченням того, куди треба рухатись, але не грошима, землею та ресурсами.

Така позиція відбивалася і на стилі життя. Вона жила з чоловіком і татом у двокімнатній квартирі в спальному районі, до Києва часто їздила блаблакаром, в столиці зупинялася у друзів.

Ні, Гандзюк не бідувала, звісно, але її життя можна впевнено назвати життям представника середнього класу, принаймні такого, яким він є в Україні.

У Катерини був особистий конфлікт з Іллєю Кивою. Він вперто називав її корупціонеркою, звичайно що не наводив ніяких доказів, і не припинив своїх нападок і брутальних висловів навіть після того, як стався напад. За це, до речі, в останні дні свого життя Катя встигла подати на Киву до суду. Катерину обурював той факт, що Кива, не маючи жодної офіційної посади, приїздить в Херсон і роздає накази поліцейським, які буквально тремтять при його появі. Ще більше обурення викликало те, що майже так само вільно щодо поліцейських поводився Кирило Стремоусов — голова СПУ (під керівництвом Киви) в Херсоні.

Стремоусов був і залишається прибічником "Русского Мира", одним з тих, хто намагався будувати "Новоросію" на теренах південно-східних регіонів України. Він влаштовував масові акції під російськими триколорами, він був (а може, і лишається) представником Віктора Медведчука в регіоні, з рештою, саме він нещодавно намагався відбити у конвоя СБУ затриманого в Херсоні кримського депутата Єдиної Росії. Цей випадок, хоча і задокументований на відео, досі не розслідується національною поліцією. Напевно тому, що чіпати сепаратиста під дахом аваківського Киви місцева поліція не має права.

Катерина часто говорила і писала про те, що МВС в Херсоні тісно співпрацює з окупантами.

З росіянами вона пов’язувала і фігуру голови Обласної Ради в Херсоні — Владислава Мангера, який є колишнім помічником депутата Партії Регіонів Журавка (зараз переховується в ДНР). Про діяльність Мангера і його кримінальне минуле найближчий друг Каті Сергій Нікітенко зняв цілий фільм:

Невдовзі після того, як це відео було оприлюднено, стався напад на Нікітенка — його побили невідомі. Напад, звісно, не розслідується й досі.

Владислав Мангер є представником "Батьківщини". До речі, Катя вийшла з партії саме у зв’язку з тим, що туди прийшов (і одразу на керівну посаду) Владислав Мангер. Звісно, справа не тільки в самому Мангері, який викликав у неї огиду, справа в тому, що для неї особисто саме тоді стало очевидним, що Юлія Володимирівна має дуже щільні зв’язки з російською владою і російським криміналітетом.

Вона мала серйозний конфлікт і з головою регіонального управління "Укртрансбезпеки" Ігорем Пастухом. Колись він був першим заступником міського голови, і саме Катерина змусила його піти з посади. Вони були друзями і соратниками певний час, але Пастух був одним із тих чиновників, хто так і не зрозумів, що Майдан — це не про зміну керуючих потоками. Це про інше. На посаді в "Укртрансбезпеці" він також потерпав від Катерини. Вона зорганізувала патрулі, які чатували на дорогах і змушували водіїв перезважувати фури. Надлишок фіксували і володарі вимушені були сплачувати штрафи. Це вдарило по ще одній схемі, яка працювала десятки років, і раптом почала ламатися. До речі, Ігор Пастух, як не дивно, є представником Народного Фронту в Херсоні і колись навіть керував виборчою кампанією Іллі Киви.

Конфлікти з БПП, звісно, також були. В міськраді — з секретаркою ради Оленою Урсуленко, яка регулярно намагалася усунути з посади мера, щоби стати в.о. голови міста. Катерина, правда, не ставилася до Олени і її "заколотів" серйозно. Масштаби особистості пані Урсуленко прекрасно передає випадок, коли вона намагалася "зурочити" мера та його команду. Так, це не жарт, після одного з її візитів в кабінеті знайшли кілька ретельно захованих "магічних артефактів", і сама Олена розповідала в кулуарах, що тепер вже за Миколаєнко і Гандзюк взялися сили, яким ті не зможуть протистояти. Після цього випадку Катерина відмовлялася говорити з Урсуленко про щось, крім спідниць, килимів і закаток (так в Херсоні називають сезонну консервацію).

Був і більш серйозний конфлікт — з губернатором Херсонщини Андрієм Гордєєвим. Саме його друзі Катерини не пропустили на прощання з тілом Каті і на її похорон.

Гордєєв — протеже місцевих олігархів батька і сина Путілових. Свого часу, в 90-ті вони нажили статки на тому, що скуповували в населення метал, переплавляли його і продавали закордон. Конфлікт Катерини з Гордєєвим був обумовлений багатьма факторами, але головне — Катерина вважала, і публічно заявляла про це, що посаду губернатора в стратегічно важливій прикордонній області обіймає "хлєбушек". Саме так вона називала пана Гордєєва, вважаючи його безвольним, керованим алкоголіком. Гордєєв знаходиться під сильним впливом голови облради Владислава Мангера і свого власного заступника Євгена Рищука, якого частого називають реальним губернатором.

Останній скандал з обласною владою стався в червні поточного року. Тоді Катерина вголос говорила про масштабну пожежу в Олешківському районі неподалік Херсона. Катерина говорила про те, що це традиційна схема — ліс підпалюють, а потім, те, що не згоріло вщент — вирубують і продають. Дуже зручно, адже офіційно лісу не існує, а це означає, що не потрібні дозволи, податки, деревину продають і мають чистий прибуток. Внаслідок останньої пожежі було знищено близько 600 гектарів лісу. За чутками спалити мали 50, в рамках корупційної норми, але все вийшло з-під контролю. Винних не знайшли, але факт підпалу в МВС визнали. У себе в ФБ Катерина публікувала фото з фурами, які вивозять деревину зі слідами пожежі, і вголос називала тих, кого підозрює в злочині — Владислава Мангера і Андрія Гордєєва.

Открыть большое изображение

1  |  2  |  3  |   


НОВОСТИ
Он, якобы, взял деньги за лекарства — и не привёз их
Маски, которые представители Офиса президента завезли в Украину по завышенным ценам, прикрываясь гуманитарными грузами, продавали втридорога на тендерах и государственным учреждениям
Сразу после утверждения Алексея Любченко на должности председателя Государственной таможенной службы Кабмин назначил нового главу Государственной аудиторской службы.
Экс-начальник Николаевской таможни Роман Криль, уволенный по результатам проверки, через суд пытается вернуться на службу, чтобы возглавить одесскую налоговую.


Загрузка...


Погода, Новости, загрузка...
 
© Информационный проект "Компромат.UA", 2007-2009. Все права защищены.
При использовании материалов ссылка на "Компромат.UA" обязательна.
Created by: © "Компания дизайн и интернет решений AB Design",
Powered by: © "Admin CMS", 2007-2009.
Разработано компанией
AB Design 2007
Loading...