КОМПРОМАТ.UA
началопоискконтакт

RSS | Блогеры | О нас


СТАТЬЯ
Заступник Голови, суддя Голосіївського районного суду міста Києва Шевченко Тетяна Миколаївна. Розслідування "PROSUD".

 

Сьогодні Тетяна Миколаївна Шевченко проходить кваліфікаційне оцінювання у Вищій кваліфікаційній комісії суддів України. Це дозволяє законно її звільнити із посади судді. Наразі Тетяна Миколаївна вже пройшла співбесіду, на якій вона, до речі, стверджувала, що не засуджувала учасників Революції Гідності та жодної своєї вини  цьому не бачить.

Також варто відзначити ще один момент із біографії Тетяни Шевченко. У 2017 році вона була Головою зборів суддів Голосіївського районного суду м. Києва, де обиралися делегати на Спільні збори суддів місцевих загальних судів м. Києва. Так от, ці збори було проведено за відсутності необхідного кворуму 2/3 від штатної чисельності суддів. У такий незаконний і нелегітимний спосіб було обрано двох делегатів на Спільні збори суддів місцевих загальних судів м. Києва, а саме Первушину О. С. Та Пасинок В. С. Окрім того, участь у цих зборах брали судді, які вже були звільненні за засудження учасників Революції Гідності.

Лише наведених фактів цілком достатньо, щоб визнати суддю такою, що не відповідає посаді. Але Комісія вирішила потягнути час. На співбесіді Комісія встановила факт недостовірності відомостей у Декларації доброчесності Тетяни Шевченко, зупинила провадження та надіслала справу у Вищу раду правосуддя. Тому суддя ще як мінімум декілька місяців буде продовжувати здійснювати правосуддя та отримувати бюджетні кошти.

Не менш цікавою є ситуація з майном столичної судді. У своїх деклараціях за 20122013201420152016 та 2017 роки Тетяна Шевченко задекларувала 1,3 млн грн доходів. Її чоловік — Сергій Шевченко вже є пенсіонером та за період 2012-2017 років отримав трохи менше 160 тис. грн доходу (в середньому 25 тис. грн на рік).

Здавалося б, що такий рівень доходів аж ніяк не дозволив би Сергію Шевченку, не те що придбати будь-яке майно, а й навіть повноцінно існувати на ці кошти. Однак члени суддівських родин відрізняються своїм вмінням набувати елітне майно попри низький дохід. Тому саме Сергій Шевченко є власником земельної ділянки та будинку площею 275 кв. м. у с. Юрівка, що неподалік Києва. Лише задекларована вартість цієї землі — 270 тис. грн. Тож виникає питання — звідки кошти у родини на придбання такого будинку?!

 

НОВОСТИ


Загрузка...


Погода, Новости, загрузка...
 
© Информационный проект "Компромат.UA", 2007-2009. Все права защищены.
При использовании материалов ссылка на "Компромат.UA" обязательна.
Created by: © "Компания дизайн и интернет решений AB Design",
Powered by: © "Admin CMS", 2007-2009.
Разработано компанией
AB Design 2007
Loading...