КОМПРОМАТ.UA
началопоискконтакт

RSS | Блогеры | О нас


СТАТЬЯ
Начальник відділу інформаційних технологій прокуратури Сумської області Жерьобкін Валентин Дмитрович. Розслідування "PROSUD".


 

Не має родина прокурора і власних автомобілів. Тому Валентин Жерьобкін, як і його дружина, з 2013 року користуються автомобілем Mersedes-benz ML350 2013 року випуску. Власником автомобіля є батько прокурора. Також Валентин Дмитрович користується TOYOTA Land Cruiser 100 4.2  2003 року. Власником цього майна є матір правоохоронця. Окрім цього, Валентин Жерьобкін володіє причепом та водним засобом.

 

 

Однак близько місяця тому, після смерті батька, вищезгадане авто Mersedes-benz ML350 2013 року випуску Валентин Жерьобкін швидше за все отримав у спадок, адже саме він значиться сьогодні його власником. Це ж стосується і квартири в Києві площею 106 кв. м., за адресою: проспект 40-річчя Жовтня (зараз проспект Голосіївський), 58. Це багатоквартирний будинок, в якому подібне житло коштує щонайменше 5 млн грн. Цього рухомого та нерухомого майна ще немає в електронних деклараціях прокурора.

 

 

Отримуючи подарунки в 2,5 млн грн від батька, Валентин Жерьобкін, вочевидь, може дозволити собі багато заощаджувати. Зокрема у його власності 450 тис. грн та 52 тис. євро готівкою. У дружини Євгенії Анатоліївни — 6,5 тис. доларів та 5 тис. євро.

 

Открыть большое изображение

 

Варто також сказати декілька слів про найближчих родичів прокурора. Зокрема його батько — Дмитро Панасович Жерьобкін був депутатом Великописарівської районної ради від Партії регіонів, а також неодноразово депутатом Сумської облради. Дмитро Панасович Жерьобкін — з 2000 року очолював   приватне сільськогосподарське підприємство "ДРУЖБА", що входить до групи компаній "Кернел". Група компанія "Кернел" є власністю бізнесмена, колишнього нардепа від "Партії регіонів" — Андрія Михайловича Веревського.

 

Открыть большое изображение

 

Цікаво, що Дмитро Панасович Жерьобкін був визнаний винним в скоєнні адміністративного  правопорушення у 2014 році. У судовому рішенні йдеться, що Дмитро Панасович періодично занижував суми сплати податків на суму 430 тис. грн. У судовому засіданні вину Дмитро Жерьобкін свою визнав. І суд присудив йому штраф "в розмірі 85 гривень на користь держави"!

 

Открыть большое изображение

1  |  2  |  3  |  4  |   


НОВОСТИ
Он, якобы, взял деньги за лекарства — и не привёз их
Маски, которые представители Офиса президента завезли в Украину по завышенным ценам, прикрываясь гуманитарными грузами, продавали втридорога на тендерах и государственным учреждениям
Сразу после утверждения Алексея Любченко на должности председателя Государственной таможенной службы Кабмин назначил нового главу Государственной аудиторской службы.
Экс-начальник Николаевской таможни Роман Криль, уволенный по результатам проверки, через суд пытается вернуться на службу, чтобы возглавить одесскую налоговую.
Консула України в Бельцях відсторонили від виконання обов’язків після того, як на його адресу надійшло звинувачення про зґвалтування неповнолітньої громадянки Молдови.
Как следует из переписки, народный депутат понимает незаконность своих действий.
Еднак известен как совладелец одного из крупнейших игроков на рынке леса


Загрузка...


Погода, Новости, загрузка...
 
© Информационный проект "Компромат.UA", 2007-2009. Все права защищены.
При использовании материалов ссылка на "Компромат.UA" обязательна.
Created by: © "Компания дизайн и интернет решений AB Design",
Powered by: © "Admin CMS", 2007-2009.
Разработано компанией
AB Design 2007
Loading...