КОМПРОМАТ.UA
началопоискконтакт

RSS | Блогеры | О нас


СТАТЬЯ
Начальник відділу інформаційних технологій прокуратури Сумської області Жерьобкін Валентин Дмитрович. Розслідування "PROSUD".


 

Проживає прокурор разом із дружиною у будинку площею 377 кв. м. Розташований він у селищі Сад, що неподалік Сум. Власником цього житла значиться матір прокурора Ганна Олексіївна Жерьобкіна, а задекларована його вартість — 1,9 млн грн.

Ось як виглядає цей будинок сьогодні:

 

 

 

Весь будинок розташований на п'яти земельних ділянках і всі вони є теж власністю матері прокурора. Очевидно, що, проживаючи у цьому будинку, Валентин Дмитрович Жерьобкін разом із родиною мав би вказувати право користування усіма п'ятьма ділянками. Однак цього він не робить. У декларації за 2017 рік можемо побачити, що він, його дружина та діти користуються лише двома земельними ділянками: однією площею 400 кв. м. користуються з 2015 року, а іншою площею 784 кв. м. — з 2017-го. Також дружина прокурора і його діти з 2012 року мають право користування самим будинком. Це означає, що відповідне право користування мало б бути вказане в декларації за 2015 та 2016 роки. Однак у них Валентин Жерьобкін вказує лише власне право користування цим майном, а от про дружину та дітей — ні слова, що є очевидним порушенням.

 

 

Варто також відзначити ще один факт. Попри те, що прокурор із родиною користуються будинком з 2012 року — у жодній паперовій декларації (2012-2014) вони не вказують це житло. Окрім того, коли Євгенія Анатоліївна Жерьобкіна подавала свою паперову декларацію за 2015 рік — вона теж не вказувала ні будинку, ні земельної ділянки під ним.

 

Открыть большое изображение

 

Також Євгенія Анатоліївна Жерьобкіна має у спільній власності з своїми батьками квартиру у смт. Іванівка. Площа цього житла 51 кв. м. Право власності отримано суддею ще у 1994 році. Однак у своїх деклараціях за 2012-2014 роки вона знову забуває вказувати це житло.

 

Открыть большое изображение

 

Схожа ситуація була із квартирою самого прокурора. Валентин Дмитрович Жерьобкін у своїй декларації за 2015 рік вказував, що користується квартирою батька у Сумах з 2005 року. Однак в деклараціях за 2012 та 2013 роки це житло не згадане. Натомість в декларації за 2014 рік — вказане. За якою логікою це було зроблено — невідомо.

 

Открыть большое изображение

1  |  2  |  3  |  4  |   


НОВОСТИ
Он, якобы, взял деньги за лекарства — и не привёз их
Маски, которые представители Офиса президента завезли в Украину по завышенным ценам, прикрываясь гуманитарными грузами, продавали втридорога на тендерах и государственным учреждениям
Сразу после утверждения Алексея Любченко на должности председателя Государственной таможенной службы Кабмин назначил нового главу Государственной аудиторской службы.
Экс-начальник Николаевской таможни Роман Криль, уволенный по результатам проверки, через суд пытается вернуться на службу, чтобы возглавить одесскую налоговую.
Консула України в Бельцях відсторонили від виконання обов’язків після того, як на його адресу надійшло звинувачення про зґвалтування неповнолітньої громадянки Молдови.
Как следует из переписки, народный депутат понимает незаконность своих действий.
Еднак известен как совладелец одного из крупнейших игроков на рынке леса


Загрузка...


Погода, Новости, загрузка...
 
© Информационный проект "Компромат.UA", 2007-2009. Все права защищены.
При использовании материалов ссылка на "Компромат.UA" обязательна.
Created by: © "Компания дизайн и интернет решений AB Design",
Powered by: © "Admin CMS", 2007-2009.
Разработано компанией
AB Design 2007
Loading...