КОМПРОМАТ.UA | Топ-10 найдорожчих відпочинків українських чиновників
КОМПРОМАТ.UA
началопоискконтакт

RSS | Блогеры | О нас


НОВОСТЬ
Топ-10 найдорожчих відпочинків українських чиновників

 

Топ-10 найдорожчих відпочинків українських чиновників

31 августа 2018 | 09:500
 

Загалом у 2017-2018 роках чиновники задекларували близько 9 млн гривень витрат на відпочинок Президент Петро Порошенко очолив рейтинг топ-відпочивальників серед українських чиновників.

Про це повідомляють аналітики проекту "Декларації" (Bihus.Info). У своїй декларації за 2017 рік Порошенко вказав два видатки на туристичні послуги на загальну суму понад 2,7 млн гривень.Проте, за підрахунками програми "Схеми", повна вартість відпочинку на Мальдівах — разом із чартерними авіаперельотами, орендою острова, харчуванням і додатковими послугами — мала обійтися президенту не менше ніж у півмільйона доларів (понад 14 млн гривень).

На другому місці опинилася близька до Порошенка екс-голова Нацбанку Валерія Гонтарева. У 2017 році відпочинок родини коштував їй 1,9 млн гривень.

Третій фіналіст — народний депутат Вадим Новинський — задекларував шість видатків на готельно-ресторанні послуги у Росії, Німеччині та Швейцарії, які в сумі склали трохи більше одного мільйона гривень.

Мінімум у 834 тисячі гривень обійшовся відпочинок у Німеччині та Іспанії народному депутату В’ячеславу Константіновському. Саме стільки він у 2017-му витратив на оплату готелів і туристичних послуг у цих країнах.

Австрію та Францію обрав для свого минулорічного відпочинку п’ятий фіналіст рейтингу — депутат Луцької міської ради Андрій Покровський. Проживання в готелях обійшлося йому там у 582 тисячі гривень.

Водночас, наприклад, шостій призерці рейтингу, судді Верховного Суду Ірині Желтобрюх, не довелося платити за свій відпочинок із власної кишені — про неї потурбувалася держава. У липні цього року вона отримала від Верховного Суду близько 425 тисяч гривень відпускних і допомоги на оздоровлення.

Загалом у 2017-2018 роках українські чиновники задекларували близько 9 млн гривень витрат на відпочинок, і ще їм було виплачено майже 52 млн гривень відпускних.

 

Загалом у 2017-2018 роках чиновники задекларували близько 9 млн гривень витрат на відпочинок Президент Петро Порошенко очолив рейтинг топ-відпочивальників серед українських чиновників. Про це повідомляють аналітики проекту "Декларації" (Bihus.Info). У своїй декларації за 2017 рік Порошенко вказав два видатки на туристичні послуги на загальну суму понад 2,7 млн гривень. Проте, за підрахунками програми "Схеми", повна вартість відпочинку на Мальдівах — разом із чартерними авіаперельотами, орендою острова, харчуванням і додатковими послугами — мала обійтися президенту не менше ніж у півмільйона доларів (понад 14 млн гривень). На другому місці опинилася близька до Порошенка екс-голова Нацбанку Валерія Гонтарева. У 2017 році відпочинок родини коштував їй 1,9 млн гривень. Третій фіналіст — народний депутат Вадим Новинський — задекларував шість видатків на готельно-ресторанні послуги у Росії, Німеччині та Швейцарії, які в сумі склали трохи більше одного мільйона гривень. Мінімум у 834 тисячі гривень обійшовся відпочинок у Німеччині та Іспанії народному депутату В’ячеславу Константіновському. Саме стільки він у 2017-му витратив на оплату готелів і туристичних послуг у цих країнах. Австрію та Францію обрав для свого минулорічного відпочинку п’ятий фіналіст рейтингу — депутат Луцької міської ради Андрій Покровський. Проживання в готелях обійшлося йому там у 582 тисячі гривень. Водночас, наприклад, шостій призерці рейтингу, судді Верховного Суду Ірині Желтобрюх, не довелося платити за свій відпочинок із власної кишені — про неї потурбувалася держава. У липні цього року вона отримала від Верховного Суду близько 425 тисяч гривень відпускних і допомоги на оздоровлення. Загалом у 2017-2018 роках українські чиновники задекларували близько 9 млн гривень витрат на відпочинок, і ще їм було виплачено майже 52 млн гривень відпускних. Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/news/opublikovaniy-top-10-naydorozhchih-vidpochinkiv-ukrajinskih-chinovnikiv-524133.html
Загалом у 2017-2018 роках чиновники задекларували близько 9 млн гривень витрат на відпочинок Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/news/opublikovaniy-top-10-naydorozhchih-vidpochinkiv-ukrajinskih-chinovnikiv-524133.html
Загалом у 2017-2018 роках чиновники задекларували близько 9 млн гривень витрат на відпочинок Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/news/opublikovaniy-top-10-naydorozhchih-vidpochinkiv-ukrajinskih-chinovnikiv-524133.html
Загалом у 2017-2018 роках чиновники задекларували близько 9 млн гривень витрат на відпочинок Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/news/opublikovaniy-top-10-naydorozhchih-vidpochinkiv-ukrajinskih-chinovnikiv-524133.html
источник: glavcom.ua
Ваше мнение:

Ваше имя *
Ваш e-mail
Ваше сообщение * Сообщения, содержащие оскорбления, ругательства и нецензурные выражения, будут удаляться без предупреждения.Поля, отмеченные (*), обязательны к заполнению
Код на картинке *


НОВОСТИ


Загрузка...


Погода, Новости, загрузка...
 
© Информационный проект "Компромат.UA", 2007-2009. Все права защищены.
При использовании материалов ссылка на "Компромат.UA" обязательна.
Created by: © "Компания дизайн и интернет решений AB Design",
Powered by: © "Admin CMS", 2007-2009.
Разработано компанией
AB Design 2007
Loading...