КОМПРОМАТ.UA
началопоискконтакт

RSS | Блогеры | О нас


СТАТЬЯ
Цензор.нет розповів, як Олег Бахматюк купив Холодницького

На початку 2017 року я, як особа, що співпрацювала з НАБУ, зафіксував відповідним чином декілька зустрічей із Пушкаренко Е.В. — довіреною особою народного депутата від БПП Дубневича Я.В. (який окрім того займає посаду Голови Комітету ВРУ з питань транспорту). На цих зустрічах обговорювалися питання закриття провадження НАБУ, у якому фігурував вищезазначений народний депутат. Коли настав час залучення прокурорів САП задля здійснення контролю над вчиненням злочину, а саме дачі хабара детективу НАБУ у розмірі 10млн.грн., ви отримали повну та всебічну інформацію щодо цього провадження та моєї участі у ньому. За дивним збігом обставин вже наступного дня Пушкаренку Е. В. якимось чином стало відомо про мої реальні мотиви і він перестав відповідати на мої дзвінки та смс. За кілька днів у приміщенні ВРУ я зустрівся із народним депутатом Дубневичем Я.В. і запитав щодо незрозумілого мені тоді раптового зникнення його довіреної особи, але народний депутат зробив вигляд, що не розуміє про що йде мова і також відмовився спілкуватися зі мною та у подальшому уникав наших зустрічей. Тож питання у наступному — чи повідомляли ви інформацію про мою співпрацю із НАБУ народному депутату Дубневичу Я.В. і чи отримували ви за це хабар?

12. Чи отримували ви хабар від Суркіса Г.М.?

Григорій Суркіс

В НАБУ розслідується справа щодо корупційних оборуток на суму 346млн.грн із ВАТ "Запоріжжяобленерго" та ДП "Енергоринок", до якої має безпосереднє відношення колишній народний депутат Суркіс Г.М. та діючий президент України Порошенко П.О.

Президент Петро Порошенко

Коли детективи спланували арешт одного з виконавців цього злочину, а саме колишнього народного депутата Крючкова Д.В., то якимось чином підозрюваний про це дізнався і вже за кілька годин вилетів з України і протягом року переховувався від слідства у країнах ЄС. Чи повідомляли ви комусь із причетних до цього провадження осіб про заплановані арешти та обшуки і чи отримували ви хабар від Суркіса Г.М.?

13. Чи отримували ви хабар від Дубового О.Ф.?

Олександр Дубовий та його партнер по бізнесу Секретар РНБО Олександр Турчинов

В НАБУ розслідується провадження щодо корупційної оборутки, внаслідок якої із бюджету міста Одеса за безпосередньої участі мера Одеси Труханова Г.Л. та колишнього народного депутата Дубового О.Ф. було виведено 185млн.грн. — шляхом купівлі адміністративної будівлі за завищеною у три разі від ринкової вартістю. Під час розслідування було зафіксовано, що на директора Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Рувіна О.Г. здійснює тиск Секретар РНБО Турчинов О.В. та народний депутат України Пашинский С.В. (який до того ж є Головою Комітету ВРУ з питань національної безпеки та оборони).

Дубовий та Голова Комітету ВРУ з питань нацбезпеки та оборони Сергій Пашинський

Мета тиску полягала в тому, щоби Рувін на вимогу детективів НАБУ надав експертизу, за якою ринкова вартість згаданої адмінбудівлі дійсно становила б 185млн.грн. Після того, як інформація про це була передана вам як керівнику САП, Турчинов та Пашинський припинили будь-які контакти із Рувіним і в подальшому утрималися від своїх незаконних дій. Тож питання полягає в наступному — чи повідомляли ви будь-кому із згаданих осіб про те, що про їх спроби тиску вже відомо детективам НАБУ і чи отримували ви хабар від Дубового О.Ф., Турчинова О.В. та/або Пашинського С.В.?

14. На упередження вашої брехні щодо завданих питань додаю це фото — чи присутній окрім вас на цьому фото хтось із знайомих вам людей? І якщо так, то хто це? Чому ви разом літали в ОАЕ? Хто оплатив ваші квитки “бізнес-класу” і якою насправді була мета вашої поїздки в Дубай?

15. Й на останок. Пане Холодницький, у вузьких колах усім відомо, що ви п#дарас — у прямому та переносному сенсі цього слова. Я не засуджую вас за вашу нетрадиційну сексуальну орієнтацію — бути гомосексуалістом чи бодай бісексуалом, то є ваш особистий вибір і ваше особисте життя. Проте я справді не розумію, нащо вдавати із себе звичайного гетеросексуального чоловіка? Адже наше суспільство цілком толерантно ставиться до представників ЛГБТ-спільноти. Та мова про інше, якщо раптом на вулиці вас зловлять і почнуть п#здити до нестями небайдужі громадяни, то повірте — це буде не за вашу орієнтацію, а за те, що ви підірвали віру мільйонів українців у невідворотність покарання для ТОП-корупціонерів та допомогаєте лишатися на свободі тим злочинцям та високопосадовцям, які руйнують нашу державність та наші мрії про краще життя.

Чекаємо на ваші відповіді, пане Холодницький, й не варто вдавати із себе страуса.

P.S.: про Авакова не питаю, бо усім українцям і так зрозуміло, що від цього покидька ви хабар таки отримали і тепер на очах усієї країни розвалюєте справу проти сина Авакова та його заступника Чоботаря. Сподіваюсь наступні десять років ви проведете у спільний камері разом із Аваковим — час розплати прийде.


1  |  2  |   


НОВОСТИ
На Майдане мужчина с казацким чубом на голове влез на рампу возле Главпочтамта
Ранее Бакумов работал проректором Харьковского национального университета внутренних дел


Загрузка...


Погода, Новости, загрузка...
 
© Информационный проект "Компромат.UA", 2007-2009. Все права защищены.
При использовании материалов ссылка на "Компромат.UA" обязательна.
Created by: © "Компания дизайн и интернет решений AB Design",
Powered by: © "Admin CMS", 2007-2009.
Разработано компанией
AB Design 2007
Loading...