КОМПРОМАТ.UA | Юрій Бутусов: Києвом керує сірий кардинал КМДА Вадим Столар
КОМПРОМАТ.UA
началопоискконтакт

RSS | Блогеры | О нас


НОВОСТЬ
Юрій Бутусов: Києвом керує сірий кардинал КМДА Вадим Столар

 

Юрій Бутусов: Києвом керує сірий кардинал КМДА Вадим Столар

03 июля 2018 | 10:530
 

Влада в Києві фактично передана сірому кардиналу КМДА Вадиму Столару. Таку думку висловив журналіст, головний редактор Цензор.net Юрій Бутусов.

Вадим Столар — не публічна людина без посади. Однак саме він організовує роботу мера столиці, планує робочі зустрічі, впливає на рішення, що приймаються.

"Віталій Кличко Києвом не керує, він виконує певні церемоніальні функції, відвідуючи деякі публічні заходи", — написав Бутусов.На думку журналіста, в цьому криється причина багатьох міських проблем, до вирішення яких просто нікому немає діла. Наприклад, систематичне заставлення Стіни пам'яті загиблих Героїв на Михайлівській площі біотуалетами, сміттєвими баками і машинами.

"Це Столар планує і організовує робочий день мера, Столар повідомляє Кличко, що і де він повинен робити. Зрозуміло, пріоритет мають питання фінансові, а така "дрібниця", як Стіна пам'яті на Михайлівській ні Кличко, ні Столара не турбують — вони там жодного разу не були, хоча це і центр міста. Стіна пам'яті — це не контракти на забудову, це не поділ міського бюджету, тобто порожня трата часу для київського керівництва. Кличко не турбують проблеми, на яких не можна заробити і отримати фінансовий або політичний капітал, тому заставити його діяти можуть або відмашка Столара, або скандали, або системний тиск", — пише журналіст.

 

УНН

источник: unn.com.ua
Ваше мнение:

Ваше имя *
Ваш e-mail
Ваше сообщение * Сообщения, содержащие оскорбления, ругательства и нецензурные выражения, будут удаляться без предупреждения.Поля, отмеченные (*), обязательны к заполнению
Код на картинке *


НОВОСТИ
Теща директора НАБУ Артема Сытника Алла Зюбина ненавидит украинцев и отрицает присутствие российской армии на Донбассе.


Загрузка...


Погода, Новости, загрузка...
 
© Информационный проект "Компромат.UA", 2007-2009. Все права защищены.
При использовании материалов ссылка на "Компромат.UA" обязательна.
Created by: © "Компания дизайн и интернет решений AB Design",
Powered by: © "Admin CMS", 2007-2009.
Разработано компанией
AB Design 2007
Loading...