КОМПРОМАТ.UA | Власник мережі "Епіцентр" депутат Герега має бізнес в Криму і фірму в Росії — "Схеми"
КОМПРОМАТ.UA
началопоискконтакт

RSS | Блогеры | О нас


СТАТЬЯ
Власник мережі

 

Власник мережі "Епіцентр" депутат Герега має бізнес в Криму і фірму в Росії — "Схеми"

19 февраля 2018
  автор: Admin EU  0
 

Відповідно до виписки із реєстру юридичних осіб Російської Федерації, у травні 2014 року українські компанії "Епіцентр К", "Нова лінія" та "Торговий дім "Трейдіком "Інко", кінцевими власниками яких є Галина та Олександр Гереги, заснували у місті Пушкіно Московської області компанію ООО "Руслайн Ко".

Открыть большое изображениеФірма Герег "Руслайн Ко" є одним із найбільших платників податку на власність до бюджету анексованого міста Севастополь, звітують чиновники окупаційної влади в пояснювальній записці до звіту про виконання консолідованого бюджету міста у 2017 році. У ній чиновники окупаційної влади називають фірму "Руслайн Ко" одним із основних платників податку на власність до бюджету анексованого міста.

Открыть большое изображение

Керівництво "Руслайн Ко" активно бере участь у діяльності гіпермаркетів "Новацентр К" — ця російська юридична особа почала працювати на місці гіпермаркетів "Епіцентр К" на території півострова.

Наприклад, генеральний директор "Руслайн Ко" у 2017 році клопотав про зміну категорії земель на ділянці одного з гіпермаркетів "Новацентр К" у Севастополі на вулиці Відрадній у промислову зону під час обговорення генплану.

Открыть большое изображение

 

Крім того, російська фірма Герег "Руслайн Ко" ділить один офіс із ООО "Русстрой К", яке на 99% володіє компанією "Новацентр К" (202 приміщення будинку на Тургенєвській, 8 у місті Пушкіно Московської області).

Открыть большое изображение

Олександр Герега у коментарі "Схемам" спочатку заявив, що йому невідомо про бізнес-діяльність "Епіцентру К" чи афільованих до нього структур у Росії чи Криму, а потім додав: "Хто його знає. Може, ми і маємо стосунок до цих компаній, і підпільно працюємо на ворожій території, щоби рано чи пізно розпалити пожежу, яка буде крокувати цими територіями, і ці території також стануть такими ж незалежними, як наша країна".

"На території Росії і Криму українським компаніям просто неможливо працювати", — додав він.

У 2015 році журналісти "Схем" з’ясували, що діяльність у гіпермаркетах замість української фірми у 2014 році почала проводити на той час новостворена російська юридична особа з назвою "Новацентр К". Очолив її колишній комерційний директор українського "Епіцентру К" в Криму Юрій Носач."Епіцентр К" постачав товари на полиці гіпермаркетів "Новацентр К" кримського через посередника — фірму "Алмера".

источник: radiosvoboda.org
Ваше мнение:

Ваше имя *
Ваш e-mail
Ваше сообщение * Сообщения, содержащие оскорбления, ругательства и нецензурные выражения, будут удаляться без предупреждения.Поля, отмеченные (*), обязательны к заполнению
Код на картинке *


НОВОСТИ
Он, якобы, взял деньги за лекарства — и не привёз их
Маски, которые представители Офиса президента завезли в Украину по завышенным ценам, прикрываясь гуманитарными грузами, продавали втридорога на тендерах и государственным учреждениям
Сразу после утверждения Алексея Любченко на должности председателя Государственной таможенной службы Кабмин назначил нового главу Государственной аудиторской службы.
Экс-начальник Николаевской таможни Роман Криль, уволенный по результатам проверки, через суд пытается вернуться на службу, чтобы возглавить одесскую налоговую.
Консула України в Бельцях відсторонили від виконання обов’язків після того, як на його адресу надійшло звинувачення про зґвалтування неповнолітньої громадянки Молдови.
Как следует из переписки, народный депутат понимает незаконность своих действий.
Еднак известен как совладелец одного из крупнейших игроков на рынке леса


Загрузка...


Погода, Новости, загрузка...
 
© Информационный проект "Компромат.UA", 2007-2009. Все права защищены.
При использовании материалов ссылка на "Компромат.UA" обязательна.
Created by: © "Компания дизайн и интернет решений AB Design",
Powered by: © "Admin CMS", 2007-2009.
Разработано компанией
AB Design 2007
Loading...