КОМПРОМАТ.UA | Власник мережі "Епіцентр" депутат Герега має бізнес в Криму і фірму в Росії — "Схеми"
КОМПРОМАТ.UA
началопоискконтакт

RSS | Блогеры | О нас


СТАТЬЯ
Власник мережі

 

Власник мережі "Епіцентр" депутат Герега має бізнес в Криму і фірму в Росії — "Схеми"

19 февраля 2018
  автор: Admin EU  0
 

Відповідно до виписки із реєстру юридичних осіб Російської Федерації, у травні 2014 року українські компанії "Епіцентр К", "Нова лінія" та "Торговий дім "Трейдіком "Інко", кінцевими власниками яких є Галина та Олександр Гереги, заснували у місті Пушкіно Московської області компанію ООО "Руслайн Ко".

Открыть большое изображениеФірма Герег "Руслайн Ко" є одним із найбільших платників податку на власність до бюджету анексованого міста Севастополь, звітують чиновники окупаційної влади в пояснювальній записці до звіту про виконання консолідованого бюджету міста у 2017 році. У ній чиновники окупаційної влади називають фірму "Руслайн Ко" одним із основних платників податку на власність до бюджету анексованого міста.

Открыть большое изображение

Керівництво "Руслайн Ко" активно бере участь у діяльності гіпермаркетів "Новацентр К" — ця російська юридична особа почала працювати на місці гіпермаркетів "Епіцентр К" на території півострова.

Наприклад, генеральний директор "Руслайн Ко" у 2017 році клопотав про зміну категорії земель на ділянці одного з гіпермаркетів "Новацентр К" у Севастополі на вулиці Відрадній у промислову зону під час обговорення генплану.

Открыть большое изображение

 

Крім того, російська фірма Герег "Руслайн Ко" ділить один офіс із ООО "Русстрой К", яке на 99% володіє компанією "Новацентр К" (202 приміщення будинку на Тургенєвській, 8 у місті Пушкіно Московської області).

Открыть большое изображение

Олександр Герега у коментарі "Схемам" спочатку заявив, що йому невідомо про бізнес-діяльність "Епіцентру К" чи афільованих до нього структур у Росії чи Криму, а потім додав: "Хто його знає. Може, ми і маємо стосунок до цих компаній, і підпільно працюємо на ворожій території, щоби рано чи пізно розпалити пожежу, яка буде крокувати цими територіями, і ці території також стануть такими ж незалежними, як наша країна".

"На території Росії і Криму українським компаніям просто неможливо працювати", — додав він.

У 2015 році журналісти "Схем" з’ясували, що діяльність у гіпермаркетах замість української фірми у 2014 році почала проводити на той час новостворена російська юридична особа з назвою "Новацентр К". Очолив її колишній комерційний директор українського "Епіцентру К" в Криму Юрій Носач."Епіцентр К" постачав товари на полиці гіпермаркетів "Новацентр К" кримського через посередника — фірму "Алмера".

источник: radiosvoboda.org
Ваше мнение:

Ваше имя *
Ваш e-mail
Ваше сообщение * Сообщения, содержащие оскорбления, ругательства и нецензурные выражения, будут удаляться без предупреждения.Поля, отмеченные (*), обязательны к заполнению
Код на картинке *


НОВОСТИ


Загрузка...


Погода, Новости, загрузка...
 
© Информационный проект "Компромат.UA", 2007-2009. Все права защищены.
При использовании материалов ссылка на "Компромат.UA" обязательна.
Created by: © "Компания дизайн и интернет решений AB Design",
Powered by: © "Admin CMS", 2007-2009.
Разработано компанией
AB Design 2007
Loading...