КОМПРОМАТ.UA | Рейдери в законі або як отримати тисячі кв.м. елітної нерухомості безкоштовно
КОМПРОМАТ.UA
началопоискконтакт

RSS | Блогеры | О нас


СТАТЬЯ
Рейдери в законі або як отримати тисячі кв.м. елітної нерухомості безкоштовно

 

Рейдери в законі або як отримати тисячі кв.м. елітної нерухомості безкоштовно

13 апреля 2017
  автор: Admin EU  0
 

Кримінальний авторитет, раніше судимий і юристка-волонтерка намагаються захопити елітну будівлю в центрі столиці. Як працює схема на мільйон без копійки вкладень розберемось докладніше.

Мешканці елітного району в центрі Києва на Печерську стали свідками подвійного штурму будинку 21 по вул. Добровольчих батальйонів. Силове захоплення відбувалось з перервою у кілька днів. У січні до будівлі, яку реставрують, увірвались три десятки людей в камуфляжі. Від імені офшорної компанії повідомили: у будівлі на кілька тисяч кв.м. — нові господарі.Замість документів — представниця "замовника" Євгенія Прокопенко показала технічний паспорт, виготовлений ймовірно найближчою до столичного об’єкту — луганською компанією. Народні депутати вирішили розібратись в ситуації. І дуже здивувались, коли знайшли у соціальних мережах цю юристку, яка позиціонує себе як волонтерка — у компанії із … людиною, яку в ЗМІ називають кримінальним авторитетом на прізвисько Вальдемар.

Открыть большое изображение

Як з’ясувалось пізніше, за участі цих і інших персонажів в центрі Києва було реалізовано спробу рейдерського захоплення з використанням класичної схеми "подвоєних" номерів будинків.

23 вересня за рішенням неіснуючого третейського суду і на підставі техпаспорту виробництва Луганської фірми "Експертне-юридичне бюро "Гривня-ПЛЮС" за двома громадянками — Ларисою Шевченко і Іриною Лилик — реєструється право власності на будівлю 3759,9 кв.м. за адресою: Київ, вул.. Добровольчих батальйонів, 19,21, 21а. Яким чином жіночки стали власницями нерухомості на кілька мільйонів і зовсім не гривень — невідомо. Може тому, що, за деякою інформацію, Лариса Шевченко є дружиною відомого торгівця наркотиками і кримінального авторитета Вальдемара?

Ваше мнение:

Ваше имя *
Ваш e-mail
Ваше сообщение * Сообщения, содержащие оскорбления, ругательства и нецензурные выражения, будут удаляться без предупреждения.Поля, отмеченные (*), обязательны к заполнению
Код на картинке *


НОВОСТИ
За даними декларацій, далеко не всі високопосадовці підтримують українську банківську систему. Польща, США, Австрія, Росія — географія фінансових інтересів доволі широка. Найбільші статки українських чиновників на іноземних рахунках зібрали експерти "Народного НАЗК".
В селе Кучаков Бориспольского района Киевской области заасфальтировали тупиковую улицу, на которой живет дочь председателя сельсовета Николая Дженджебира и киевский судья.
Частные нотариусы в сговоре с чиновниками управления земресурсов в Обуховском районе вывели в частную собственность 108 гектаров земли в Козине стоимостью 700 млн гривен.
Главный свидетель убийства российского оппозиционера Бориса Немцова, украинская модель Анна Дурицкая купила четыре квартиры в Киеве.
Замминиcтра юcтиции Севостьянова лоббирует в НАПК cкандального чиновника из Нацагентcтва по Евро-2012
Журналисты обнаружили юридическую компанию, которая оказывает лоббистские услуги премьер-министру Украины


Загрузка...


Погода, Новости, загрузка...
 
© Информационный проект "Компромат.UA", 2007-2009. Все права защищены.
При использовании материалов ссылка на "Компромат.UA" обязательна.
Created by: © "Компания дизайн и интернет решений AB Design",
Powered by: © "Admin CMS", 2007-2009.
Разработано компанией
AB Design 2007
Loading...